Polecane

AyuWage Services - Get Paid to Visits Sites and Complete Surveys

 INFO

Styczeń 2013

Net-Zarabianie

 Polecane

ekasa.org


Najlepszego w Nowym Roku
Wszystkim Czytelnikom!
życzy
Net-Zarabianie.
DO SIEGO ROKU!

09.01.2013

Forum VirtualCash

 • Na forum Forum VirtualCash trwa głosowanie w ankietach siódmej edycji plebiscytu Szuwary 2012
  Plebiscyt umożliwiając głosowanie każdemu chętnemu uczestnikowi polskiego GPTR, stwarza jedyną w roku okazję do zajęcia oficjalnego stanowiska w kwestii oceny serwisów zarobkowych i pracy ich adminów.
  Warto wziąć udział przynajmniej w kilku najważniejszych ankietach i uhonorować głosem ulubiony serwis i cenionego admina, bo czasem ten jeden właśnie głos przesądza o ich miejscu w rankingu.
  Na laureatów czekają złote, srebrne i brązowe 'Szuwary', ale o wiele ważniejsza jest obiektywna opinia, tworzona głosami userów.
Szuwary2012


InnoCurrent

 • Do zestawu serwisów PTC przybył opis InnoCurrent, siostrzanego programu AyuWage.
  Zarejestrowalam się w nich niemal równocześnie, ale z chwilą zmiany warunków uczestnictwa w InnoCurrent (obniżenie wartości linków i minimum do $2,00) zrezygnowałam z aktywności.
  Niewielka ilość reklam i niewydolny skrypt zniechęciły mnie, ale postanowiłam przeczekać jakiś czas i konta nie likwidowałam, co okazało się słuszną decyzją.
  InnoCurrent w ostatnich tygodniach przeszedł gruntowny lifting :)

  Minimum ponownie wynosi $5,00, sekcje zarabiania są niemal bliźniacze jak w AyuWage, wzrosła też wartość linków, aczkolwiek nie dorównują zarobkom w AyuWage.
  Niemniej serwis z nowymi warunkami uczestnictwa, skryptem i grafiką oraz dziennymi zarobkami stanął na poziomie najlepszych i wart jest polecania.