Polecane

innocurrent.com

 INFO

Luty 2006

27.02.2006

Pumpkins and Sunflowers

 • Od dziś zapis Polaków do tej firmy możliwy będzie jedynie po otrzymaniu permisji od webmasterki. Decyzja spowodowana ujawnioną nieznajomością języka angielskiego przez Polaków klikających bezmyślnie w cheat-linki. Silvia już na głównej stronie firmy umieściła stosowny zapis.

Forum Virtual Cash

 • Ze względu na patologię jaka zapanowała w ostatnich miesiącach w dziedzinie surfów (wysyp surfów-scamów polskiego pochodzenia i rozgrywki ich webmasterów na forum) zlikwidowane zostało podforum surfów, które od pewnego czasu stało się mekką dla oszustów. Podforum Hyipów pozostało warunkowo.
  Zabroniony został też handel skryptami.

21.02.2006

Net-Zarabianie

 • Serwis wzbogacił się o opis znanej firmy e-mailowej.
  Jest to Planeta Kasy, może nie tak bardzo liczna, jak czołowe polskie firmy, ale ciesząca się nienaganną opinią i sympatią użytkowników.
  Niewysokie minimum i wiarygodność webmastera zachęcają do uczestnictwa w tym systemie.

HeSays-SheSays

 • Lisa powiadamia w Admin-Mailu, że HeSays-SheSays likwiduje PTP.
  Sekcja, a właściwie plug-in PTP działa tylko do końca tygodnia.
  Do końca następnego tygodnia jest możliwość wymiany punktów na gotówkę, bez względu na ich ilość, bo ustalona wysokość 1000pkt już nie obowiązuje, ale Lisa prosi, by w miarę możliwości punkty z PTP wymienić jeszcze w tym tygodniu.
  W zamian za PTP webmasterka obiecuje konkurs, do którego ma już nowy plug-in.

Pumpkins and Sunflowers

 • Silvia daje użytkownikom ostatnią szansę na poprawienie błędnych danych w zainteresowaniach.
  Ubolewa, że są osoby, które nie znając angielskiego zaznaczyły jednocześnie płeć męską i żeńską oraz są w kilku grupach wiekowych naraz.
  O ile ci użytkownicy nie poprawią danych, ich konta zostaną usunięte.

17.02.2006

Magenta Mails

 • Młodziutka, jeszcze mało znana firma nowego tandemu webmasterskiego, Jetty (madelaidy) i Sleepy'ego z niskim minimum 3,33 PLN / 1$ nie jest firmą liczną, osiągnęła dopiero pierwszy tysiąc użytkowników. Jak narazie nie powala ilością e-maili, tych zwykle przybywa wraz ze wzrostem userów.
  Zapowiada się na stabilną i wypłacalną firmę, a teraz jest jeszcze szansa na zbudowanie dobrego downline. Warto więc ją przetestować.

Hihawka

 • Ruszyły wypłaty, wiele osób ma już je na kontach. Nadal nie wiadomo jeszcze czy i kto kupi Hihawkę, trwa aukcja i spekulacje co do przyszłości firmy.

EuroBarre

 • Na forum EuroBarre padło zapewnienie webmastera, że nie zapomina on o polskich userach. Mając na względzie umożliwienie im dalszego zarabiania i wypłat rozważa wprowadzenie E-Gold jako opcji wypłat. Ale w sekcji wypłaty ta opcja jeszcze się nie pojawiła.

BoldBytes i Sunrise Paid Emails

 • Wraz z nową grafiką w obu firmach pojawiły się nowe pluginy - Ad Manager i Click Contest. Pierwsza służy do wysyłania reklam upgradowych, (Submit Upgrade Ads), druga zawiera statystyki i wykaz przyznanych nagród.

5 Star Promotions i No Banner Zone

 • Liadin po raz kolejny (ostatni?) przypomina o uzupełnieniu danych personalnych ( data urodzenia i płeć) pod groĄbą wstrzymania reklam i likwidacji kont.

15.02.2006

Hihawka

 • Właściciel programu, persamin ogłosił dziś e-mailem, że odchodzi z getpaidu. Zobowiązuje się do uregulowania należności, przed ewentualna sprzedażą firmy. Zapowiada jednocześnie odejście z Grassmail. Treść tego e-maila jest także na Forum Virtual Cash oraz forumemoney.com
  W topiku można zadać pytania, wyrazić swoje wątpliwości lub słowa uznania.

EuroBarre

 • W EuroBarre zniknęła opcja wypłaty na MoneyBookers. Co dalej, czy Polacy bedą mieć szanse na kolejne wypłaty i zarabianie w tej firmie?

12.02.2006

Klamm

 • W związku z pogłoskami, że wypłaty z Klamm są cofane przez Money Bookers, informuję, że dla przetestowania o wypłatę poprosiłam i otrzymałam.

10.02.2006

MoneyBookers ist auf klamm.de jetzt wieder in vollem Umfang nutzbar.
MB payout has been reactivated.

Klamm

 • Z ostatniej chwili, tj. 18.34
  Jest to cytat ze strony Klamm.
  Moneybookers jest znowu w Klamm w pełnym wymiarze, reaktywowane.
  Pomogła telefoniczna interwencja Lucasa. Czy na długo?

Money Bookers

 • W regulaminie Money Bookers wciąż trudno się doszukać zapisów na poparcie wiarygodności decyzji webmasterów rezygnujących z tej formy wypłaty w swoich systemach. Podstawą ich decyzji są standardowe pisma otrzymane z Money Bookers, w których bank informuje, że nie może nadal świadczyć usług systemom opierającym swój dochód na programach emisji płatnych reklam.

Please be informed that in accordance with recent regulatory obligations moneybookers cannot offer payment services to any businesses offering bonuses of any kind for surfing, visiting, reading, advertising sites/ emails and/or referring other parties to the given programme. That includes autosurfing but also any other kind of pay-to-click/surf sites
 • Na pytania co dalej z istniejącymi kontami odpowiedĽ również standardowa.
We are sorry for the inconvenience, but under our policy we do not accept merchants that provide bonuses and other consideration to end customers for surfing 3rd party websites e.g. Paytosurf programs anymore.
This is the reason why we are unable to let you continue using moneybookers for this business.
However, you can still use moneybookers.com for your other online businesses. We would suggest you to register a new account by using therespective e-mail addresses.
Best Regards,
Moneybookers Merchant Services

09.02.2006

Klamm.de

 • Jedna z najgorszych chyba wiadomości w ostatnim czasie. Klamm informuje, że wypłaty na Money Bookers nie będą już możliwe.
  Oczywiście, nie jest to decyzja Klamm, tylko Money Bookers. Na dzień dzisiejszy wypłaty są możliwe czekiem, ale obciążone wyższym minimum i większą prowizją. Niewykluczone, że Lucas Klamm będzie szukał alternatywnego wyjścia. W najbliższym czasie należy oczekiwać, że cały światowy get-paid będzie musiał szukać innych poza E-Gold możliwości wypłat, jeśli będzie mu zależało na uczestnikach spoza obszaru PayPal.
  Czy będzie? Czas pokaże. Systemom europejskim - być może, ale czy na naszej narodowości?

07.02.2006

Net-Zarabianie

 • Serwis przedstawia następny internetowy bank, jakim jest EMO - Electronic Money Orders Corporation..
  Jak dotąd mało znany, ostatnio staje się bardziej popularny.
  Warto dowiedzieć się o nim czegoś więcej, bo sygnały o zmianach form płatności coraz bardziej niepokojące.

No Banner Zone i 5 Star Promotions

 • Webmasterka Liadin od jutra rezygnuje z formy wypłat na Money Bookers, o którym coraz częściej słychać, że nie chce już pośredniczyć w getpaidowych płatnościach. Wprawdzie nie ma jeszcze oficjalnych zakazów, ale od tej metody wypłat odstępują także inne firmy.

Pumpkins and Sunflowers

 • Kolejna firma zrezygnowała z usług Storm Pay. Dziś w jednym z e-maili Silvia poinformowała o tej decyzji. Informacja ta była jednocześnie testem językowym.

05.02.2006

EuroBarre

 • Dziś około 22.00 w skrzynkach emailowych pokazały się zawiadomienia o przelaniu pieniędzy, a na kontach Money Bookers pojawiły się wypłaty.
  Radość wśród użytkowników, tym większa w świetle dużego zawodu w innych surfbarach.

10.02.2006

Ogród Reklam

 • Dziś kolejna korzystna zmiana w jednej z polskich firm.
  Wprawdzie za oknem sroga zima, ale widać uśpiony Ogród budzi się do życia. Właśnie nadeszła informacja o zmniejszeniu minimum wypłaty, z 30 PLN na 25 PLN.
  Kolejnym powiewem wiosny w Ogrodzie korzystniejszy przelicznik wymiany punktów: 3000pkt = 0.50PLN i obniżenie cen reklam
  Czy ogrodnicy dzięki temu zdobędą większą ilość reklamodawców a tym samym i użytkowników? Wypada życzyć tego z całego serca, bo jest to jedna z najuczciwszych polskich firm.

Storm Pay i systemy ponzi

 • Zamieszanie, które na rynku systemów ponzi (surfy i hyipy) rozpoczął swoimi decyzjami Storm Pay zatacza coraz szersze kręgi. Blokada jednego systemu odbija się czkawką innym, bo większość z nich jest lub była ze sobą połączona finansowo. Jedynymi faktycznie przynoszącymi zyski "inwestycjami" tych systemów było wkładanie depozytów do innych o tym samym profilu. Należy więc spodziewać się reakcji łańcuchowej, każdy kolejny idący na dno pociąga za sobą kolejne. Już widoczne jest to wyraĽnie na przykładzie 12 Daily Pro gdzie kilkaset tysięcy użytkowników systemu budzi się z ręką w nocniku. Ale i sam Storm Pay jest coraz głośniej krytykowany, teraz już także przez dotychczasowych zwolenników. Zaczynają się spekulacje na temat wypłacalności samego Storm Pay. Zrzucanie klapek z oczu bywa bolesne, ale lepiej póĽniej, niż wcale.

Sunrise Paid Emails

 • Firma zmieniła właśnie design. Rzeczywiście, jest słoneczny, a w nowym ubranku jej do twarzy. W firmie z dnia na dzień coraz więcej reklam a tym samym wzrost zarobków. Od powrotu do czynnej pracy, Lorelle z właściwym jej poczuciem humoru nie ustaje w pomysłach urozmaicenia życia swoim userom w obu firmach. Na wspólnym forum Sunrise Paid Emails i Bold Bytes rozdawane były już darmowe reklamki, teraz powstają "drużyny", warto tam zaglądać :-)

We All Get Paid

 • Firma ma dobrą passę, zawsze stabilna, w ostatnim czasie zarobki do kilkudziesięciu centów w tygodniu. Co ciekawe, w sekcji PTC, która zawsze była mocną strona tej firmy spadła ilość bannerków, natomiast wzrosła liczba wartościowych e-maili. Sekcja PTC Contest rewelacyjna jak zwykle. Mimo dość wysokiego minimum i tylko jednego poziomu poleconych, We All Get Paid jest teraz chyba najlepszą tego typu firmą.
  Tym samym firma przechodzi do szczególnie polecanych. Niezorientowanym warto wspomnieć, że w tej firmie reklamy odbiera się tylko na stronie.

03.02.2006

Storm Pay

 • Wstrząsem w get-paidowym światku stała się w ostatnich dniach decyzja Storm Pay świadcząca o chęci zmonopolizowania rynku finansowego, a przynajmniej przejęcia jego sporej części. Na stronie Storm Pay ukazał się komunikat, z którego wynika, że systemy korzystające z usług Storm Pay zobowiązane są wykluczyć inne systemy płatności.
  Cytat:

StormPay can no longer process payments for those type of merchants who choose to accept more than one payment processing solution....

 • Storm Pay stwierdza, że zbyt wielkim zagrożeniem są dla niego systemy oparte na na prowizjach z poleconych, czyli commission based business models jakimi są głównie surfy i hyipy.
  Wydaje się to trochę niekonsekwentne, w kontekście wydawanego a raczej srzedawanego przez Storm Pay certyfikatu Netiba, którego Storm Pay jest twórcą.
  Certyfikat Netiba z założenia miał być gwarancją wiarygodności jego posiadacza i weryfikować jego tożsamość, co już okazało mało realne, w świetle oszustw popełnianych przez właścicieli systemów posiadających tenże certyfikat. Kupowanie wiarygodności zresztą nigdy nie było dobrym pomysłem. To kolejna otwartą furtka dla krętaczy, którzy potrafią ukryć się za fałszywymi danymi a dodatkowo skorzystać z obniżonych prowizji.
  Wygląda na to, że Storm Pay próbuje uciec od odpowiedzialności i wykazać, że nie wiedział iż spora część kont to fundusze pochodzące z systemów ponzi, a jednocześnie może to być sygnałem, że część z tych systemów nie ma pokrycia na depozyty.
  Są już pierwsze sygnały o zawieszaniu kont.
  Systemy getpaidowe w większości bazują na płatnościach Pay Pal, E-Gold i innych, a opcja rozliczeń Storm Pay była tylko jedna z wielu. Tym samym wiele firm stanęło przed wyborem, cześć już zrezygnowała z usług Strom Pay.

EuroBarre

 • Przeliczone zostały styczniowe punkty w Eurobarre. Niestety, jak dotąd nie widać zaległych grudniowych wypłat. Czy zatem można się cieszyć, że wzrósł współczynnik? Przelicznik za styczeń - 6,61, znów wyższy o cztery oczka, więc bardziej korzystny. Jednak użytkownicy systemu z coraz większym napięciem oczekują na zarobione pieniądze. System skupiający ogromna liczbę uczestników, jak dotąd cieszył się niepodważalnie dobrą opinią. Miesięczne opóĽnienie mocno ją podważa.

01.02.2006

Klamm

 • Jak co roku w pierwszym kwartale, Klamm rozpoczyna kolejną edycję konkursu na poleconych, RefRallye. Konkurs będzie trwał trzy miesiące, od dziś i zakończy się ostatniego dnia kwietnia 2006. Jak widać, Klamm utrzymuje równie wysoki, jak w ubiegłych latach poziom.
  Czy któraś z firm mogłaby się z nim równać?
  Jak w poprzednim roku pula nagród w konkursie wyniesie2.000 Euro!

Net-Zarabianie

 • Ostatnio sporo firm uniemożliwia wypłaty na E-Gold, nie ma też w opcjach wypłat banku Money Bookers.
  Warto więc zatroszczyć się o alternatywną mozliwość płatności.
  Częściowym rozwiązaniem problemu może dla wielu osób stać się kolejny bank internetowy, jakim jest Storm Pay.
  Poprzez Storm Pay dokonywać można zakupu reklam w systemach mailowych, upgradować konta, inwestować, dokonywać wielu innych płatności.
  Tym samym Net-Zarabianie wzbogaca się o opis banku Storm Pay
  Storm Pay nie tylko pozwala na swoim klientom na dokonywanie płatności, ale umożliwia też atrakcyjne, bo codzienne i systematyczne zarabianie w sekcji PTC, która jest dostępna po zalogowaniu się na swoje konto.
  Jest to sekcja o nazwie Storm Clix której opis również od teraz można znależć w serwisie.