Polecane

AyuWage Services - Get Paid to Visits Sites and Complete Surveys

 INFO

Luty 2007

20.02.2007

Zodiac Emails

 • Zodiac Emails jutro świętuje trzylecie istnienia.
  Z tej okazji w programie promocyjne ceny reklam, a także upgrade. Zodiac Emails nie jest doceniany i popularny wśród Polaków, bo nie zasypuje skrzynek e-mailami i nie stwarza pozorów szybkich i łatwych zarobków.
  Ale trzy lata w getpaidzie to długi staż dla wypłacalnej firmy, a Zodiac (podobnie jak dwa pozostałe programy Lii) od początku do takich należy.

18.02.2007

Zielony Mail

 • Od dwóch dni wskutek ataku hackerskiego strona Zielonego Maila nie działa.
  Trwają prace nad uruchomieniem programu.

We All Get Paid

 • Olivier wydłużył regulaminowy czas realizacji zleconych wypłat na PayPal z dwóch tygodni do 30 dni. Trudno się dziwić, za każdy dzień zwłoki do stanu konta doliczone są procenty od wysokości zlecenia, a Olivier rzetelnie się z tego wywiązuje. Tym samym ponosił spore straty, zważywszy około trzymiesięczny czas oczekiwania.
  Olivier informując o zmianie w regulaminie, jednocześnie stwierdził, że zaległości płatnicze nadrobił na tyle, iż z czystym sumieniem można znów promować program.

15.02.2007

Imperium Reklamy

 • Renoirdaniel ogłosił start Wielkiego Konkursu na Poleconych.
  Trwać będzie od 15 lutego do chwili osiągnięcia przez program 20,000 użytkowników. Nie sprecyzowano, czy chodzi o liczbę ogólną, czy o ilość uczestników aktywnych.

Krak Mails

 • Krak Mails zmienił domenę. Tym samym zmienił się internetowy adres programu z krakmails.com na krakmails.com.pl. Jednocześnie Krak Mails przesiada się na skrypt CC. Od tej chwili nie działają poprzednie reflinki, numer usera w systemie zastąpił nick.
  Strona już działa, ładuje się wreszcie w normalnym czasie, aczkolwiek są zgłoszenia, że w bazie nie ma wszystkich użytkowników i część nie może się zalogować.
  Nie działają jeszcze niektóre opcje, nie ma siatki poleconych, listy wypłat, a skrypt wymaga spolszczenia.

Hihawka

 • Hihawka naraża uczastników, którzy nie skasowali tam jeszcze kont, na ataki serca i śmiechu. O ile śmiech w Hihawce jest niejako elementem programowym, bo i nazwa i podobno 3 dowcipy dziennie (szkoda, że niskich lotów) to atak serca na widok nagle pojawiających się z zaświatów e-maili jest raczej skutkiem ubocznym.
  W ostatnim tygodniu w skrzynkach pojawiło się kilka, w tym (sic!) nawet za "całe" ćwierć centa, toż to prawdziwa rozpusta. ;-)
  Może kwota szokująca wysokością nie jest, niemniej mogłoby się zdać, że w Hihawce coś drgnęło. Zapewne miłe byłoby wybudzenie z letargu, ale lepiej podchodzić sceptycznie, by za kilka dni nie trzeba było zacytować treści stopki pewnej sympatycznej userki: "Już nie drga, ale nie traćmy nadziei".

11.02.2007

Dolarek

 • Dolarek w rękach Pampersa rozkwita. Przez pierwsze 10 dni lutego do skrzynek wpłynęło ponad 90 e-maili, to około 10 płatnych reklam dziennie.
  Zlecona wypłata na koto weszła po... (sic!) godzinie.
  Gdyby takie tempo i sytuacja zostały utrzymane, niewątpliwie Dolarek mógłby pretendować do miana najlepszego polskiego programu.
  Żebyż tak inne programy...

Sunrise Paid Emails

 • W programie nowy, dwumiesięczny Click Contest o wdzięcznej i jakże polsko brzmiącej nazwie:
  Super Duper Easter Click Contest :-D
  Nazwa w pełni zresztą uzasadniona, jako że jego inicjatorem i sponsorem jest pewien polski Lord, znany z ataków pomroczności jasnej i uwielbienia dla programów PTP.
  Getpaidowcom podzielającym jego upodobania do petepów doradzam pospieszny wykup reklam w Sunrise, przy tego typu konkursach kliki schodzą niezwykle szybko.

Klamm

 • Na forum Klamm w topiku na temat niemożności wypłat przez obcokrajowców bez posiadania niemieckiego konta bankowego, od kilku dni wypowiada się jeden z niemieckich użytkowników.
  Stwierdza, że Lukas nie tylko nie robi zupełnie nic w sprawie uregulowania płatności obcokrajowcom, ale rzuca kłody pod nogi wprowadzając dodatkowe ograniczenia. Takim ograniczeniem jest zapis w FAQ, w myśl którego na jedno konto bankowe można jednorazowo wypłacić zarobki z maksymalnie trzech kont użytkowników Klamm.
  O ile zlecenia wypłaty na to samo konto dokona więcej osób, skrypt informuje o błędzie a wypłaty są blokowane.
  W wypowiedzi nawiązuje także do nieuzasadnionego opóĄniania wypłat o trzy dni, oraz do braku w AGB jasnej informacji o niemożności wypłat przez obcokrajowców.
  Sugeruje zmiany regulaminowe i przywrócenie wypłat czekiem, jednocześnie stwierdzając, że półroczne, a bezskuteczne czekanie na zmiany i ignorowanie problemu przez Lukasa świadczą o tym, że w Klamm dzieje się coraz gorzej.
  Użytkownik tematem zainteresowany jest osobiście, ponieważ w downline ma sporo obcokrajowców, głównie Chińczyków, którzy zlecają wypłaty na jego konto.
  Lukas w temacie nadal się nie wypowiada.

Early Cash

 • Na stronie dostępna jest już opcja wypłaty zarobków.
  Niestety, co najmniej nienaturalna.
  Wypłatę należy zlecać jako jedną z reklam, wypełniając formularz reklamowy, przy czym skrypt perfidnie wymaga wypełnienia wszystkich pól, włącznie z url.
  Grrrr... Proponuję wpisywać tam: www.kretynstwo :-/

05.02.2007

Imperium Reklamy

 • Na stronie programu pojawił się czerwony napis o treści:
  "Od 1 lutego rusza Wielki Konkurs na Poleconych !!! szykujcie się :)"
  Na temat samego konkursu na poleconych jednak jak dotąd brak jakichkolwiek informacji.

Early Cash

 • Od pewnego czasu na stronie programu brak możliwości wypłaty.
  Webmaster SCO twierdzi, że sytuacja jest chwilowa, do czasu zainstalowania pluginu wypłat. Niemniej chwila trwa dość długo.

Planeta Kasy

 • Ravqucik poinformował, że ze względu na wysokość opłat rezygnuje z wypłat przekazem pocztowym. Zlikwidowany został plugin, button wypłaty już nie będzie się pojawiał, a zlecenia wypłat zostały cofnięte. Jeśli minimum zostało osiągnięte, należy zlecić ponownie korzystając z opcji "WYDAJ SWOJE FUNDUSZE".
  Usunięte zostały też zarobki punktowe uczestników. Definitywnie i bez rekompensaty.

Dolarek

 • W Dolarku wyraĄne zmiany na lepsze. Do skrzynek regularnie napływają e-maile, w sekcji PTC też jest w co kliknąć, dodano opcję wypłat na konta PayPal. Wczoraj webmaster zawiesił możliwość wypłat na konta MoneyBookers.

Reklamówka

 • Mimo zapowiedzi webmastera o przywróceniu Inboxu na stronie, dotychczas się nie pojawił. Trudno stwierdzić, czy były jakieś e-maile reklamowe, w mojej skrzynce pocztowej nie pojawiły się jak dotąd. Natomiast w sekcji PTC stały zestaw kilkunastu reklam o nominale 0,25gr.
  Zapowiedziana też została wymiana punktów na gotówkę.

02.02.2007

Euro Barre

 • Surfbar przeliczył punkty za styczeń. Współczynnik minimalnie wzrósł i wyniósł 6,91 eurocenta za 1000 pkt

Net-Zarabianie

 • Do kolekcji dowodów wypłat ostatnio przybyły dwa.

Kasiora

 • Od kilkunastu dni Kasiora znikła z zasobów sieciowych.
  Webmaster, który nigdy nie ujawnił się ze swoim nickiem, nie poinformował uczestników programu o sytuacji programu. Ważność domeny Kasiory wygasła 11 stycznia 2007.

01.02.2007

Net-Zarabianie

 • W serwisie pojawia się nowa propozycja polskiego programu e-mailowego.
  Reklamówka - bo o niej mowa, to stosunkowo młody program, z zaledwie czteromiesięcznym stażem, ale już cieszy się uznaniem użytkowników.
  Niewysokie minimum, niezła wartość linków i dobre notowania zachęcają do zapisu.
  Warto tym bardziej, że aktualnie trwa konkurs na poleconych, nagrody atrakcyjne, a możliwość znalezienia poleconych całkiem spora.

Hi Money

 • Surfbar Hi Money zmienił grafikę. Zmiana korzystna, strona stała się bardziej przejrzysta i czytelna, nawigacja ułatwiona.
  W sekcji Gagnez des points wprowadzono innowacyjny timer, który przy odbiorze reklam punktowych odlicza czas poprzez ładowanie się paska. W historii zarobków pojawiły się kwoty miesięczne. Przeliczono już punkty za styczeń.
  Przelicznik wyniósł 14,42 eurocenta za 1000 pkt.

Money Cash Bar

 • Money Cash Bar również przeliczył styczniowe punkty.
  Przelicznik za styczeń minimalnie wzrósł w stosunku do grudniowego i wyniósł 15,13 eurocenta za 1000 pkt.