Polecane

innocurrent.com

 INFO

Marzec 2011

Net-Zarabianie

16.03.2011

NeoBux

 • W NeoBux, programie uznawanym za 'Nr 1 na świecie', zmieniono warunki uczestnictwa.
  Stała ilość linków do wyklikania (cztery dziennie dla zwykłego usera) pozostała. Niestety, wartość każdego spadła dziesięciokrotnie, do 0,001c. Sukcesywnie pojawiają się linki Micro Exposure, również o wartości 0,001c, oraz od czasu do czasu inne, o wyższym nominale, których z uwagi na niewielką ilość ani spotkać ani tym bardziej zaliczyć nie sposób.
  1-centowa wartość linków zachowana została dla gold-userów, niewiele jednak im z tego przyjdzie, jeśli poleceni nie mają kont ulepszonych.
  Zarobki dzienne są w tej chwili tak niskie, że uczestnictwo w systemie stało się nieopłacane.
  Tym samym NeoBux znika z listy programów polecanych przez serwis Net-Zarabianie.

13.03.2011

Banknocik

 • Coyoti, admin Banknocika, poinformował uczestników, że zamyka program, a na zakończenie działalności obniża próg wypłaty do 10 groszy i do końca marca zrealizuje wszystkie zlecenia wypłaty.
  Decyzję swą uzasadnia niemożnością przejęcia od poprzedniego właściciela domeny, na którą wydano licencję skryptu CashCrusader.
  Coyoti ubolewa, że nie dane mu było zrealizować wielu pomysłów i dzięki nim rozwinąć programu oraz przeprasza uczestników za zawód jaki ich spotkał.
  Decyzja poniekąd słuszna, bo Banknocik już dawno przestał być serwisem zarobkowym i utrzymywanie go przy życiu mija się z ideą istnienia.
  Admin rzeczywiście miał pomysły, probował je realizować i solidnie o tym informował.
  Niestety, pomysłowość i wprowadzanie zmian mogą stanowić miłe urozmaicenie, nie zastapią jednak konkretów. Program zarobkowy przyciąga nowych uczestników i reklamodawców i zatrzymuje już obecnych tylko wtedy, gdy pozwala im systematycznie zarabiać i wypłacać. Tu liczy się stabilność i czas, którego nikt nie chce poświęcać na czekanie, aż admin, w myśl maksymy cesarza Augusta - 'festina lente', zakończy eksperymenty.
  Te - nawet najciekawsze - muszą odbywać się w tle.

Smart-Barre

 • Jak kilka innych surfbarów, tak i Smart-Barre od dłuższego czasu zalega z wypłatami.
  Czas oczekiwania przedłużał się z miesiąca na miesiąc i spora część uczestników systemu zwątpiła w sens włączania surfbara.
  Ja również dość dawno odpuściłam sobie ten system, a od dwóch miesięcy nawet się nie logowałam.
  Na przykładzie innych surfbarów należąło liczyć się z niewypłacalnością i ratowaniem programu kosztem usunięcia obcokrajowców, z których zysk jest niewielki. Dalsze aktywne uczestnictwo wydawało sie stratą czasu.
  Do wejścia na stronę Smart-Barre zmobilizowało mnie powiadomienie o realizacji wypłaty zleconej 1 września ubiegłego roku.
  Sporym zaskoczeniem były dla mnie polskie napisy w menu nawigacyjnym :)
  Nie wszystkie i nie do końca poprawne, ale wydają sie miłym gestem admina w stronę polskich uczestników i zachetą do kontunuacji uczestnictwa.
  Przekonuje też zaległa wypłata na koncie.
  Może jednak warto?