Polecane

clixsense.com

 INFO

Kwiecien 2006

29.04.2006

Net-Zarabianie

 • W serwisie kolejna nowość, niemiecki Autosurf 123-stargate, system, w którym zarabia się uruchamiając surf wyświetlający reklamy w przeglądarce.
  Wypłacalny program z niewysokim minimum - tylko 5 Euro - i dobrym systemem referencyjnym staje się hitem ostatnich tygodni. W 123-stargate przy niewielkim nakładzie pracy zarabia się szybko i nieĄle, nie sposób więc nie skorzystać z okazji, tym bardziej, że oferuje wypłaty na MoneyBookers. Tym samym dokładny opis programu wzbogaca zawartość serwisu, a zapoznać się z nim można w dziale On-Line.

Early-Cash

 • Nowość w polskich systemach. Firma oferuje obecnie możliwość zakupu reklamy poprzez wysłanie SMS-a. Admini zapowiadają też nowy quiz i obiecują kolejne atrakcje

Hop To Cash Emails

 • Jeden z ostatnich e-maili "Name The Kangas!!" z czterema płatnymi linkami, to zabawny "prezent" od webmasterek. Każdy płatny link przenosi na supportowe forum i daje możliwość wyboru imienia dla mamy-kangurzycy i jej trojaczków. :-)

26.04.2006

Sunrise Paid Emails

 • Zapowiedziana przez Lorelle zmiana w Terms zakazu zapisu od 1 maja 2006 dla między innymi Polaków wprowadzona została wcześniej. Już od dziś nie można uzyskać zgody na zapis. Trudno się dziwić, skoro zapis na głównej stronie o konieczności uzyskania zgody na uczestnictwo był ignorowany. Przykre tylko, ze do tak dobrej firmy Polacy już wstępu nie mają.

Bold Bytes

 • W ramach prezentów urodzinowych na dwulecie istnienia firmy, dziś każdy z użytkowników otrzymał dwa emaile o wartości (sic!) 1.5c każdy. To podarunek od Lorelle i Paddy!
  Jakby tego było mało, każdy uczestnik programu może - uwaga!!! - bezpłatnie!!! zamówić sobie reklamkę PTC!

Krak Mails

 • Z przyczyn logistycznych firma rezygnuje z emisji płatnych reklam w weekendy i święta.

25.04.2006

Net-Zarabianie

 • Dzisiaj serwis prezentuje firmę Early Cash.
  Firma nie jest nowa, powstała pod koniec marca 2005, na skrypcie PIO. Zmiany webmasterów, regulaminu, rodzaju płatności, zawieszanie hostingu, nie sprzyjały rozwojowi.
  W jesieni firmę przejęli nowi właściciele, a w grudniu 2005 przeniesiono ją na skrypt CC.
  Od tej chwili program goni czołówkę polskich firm, a systematyczna praca webmasterów, którymi są SCO i Przemekts zaczyna przynosić efekty.
  Niski próg wypłaty, dobre poziomy poleconych, spora ilość reklam i prężność webmasterów zachęcają do zapisu.
 • Wskutek pytań subskrybentów jak ocenić wartość firmy, by uchronić się przed rejestracją w kiepskich systemach, serwis Net-Zarabianie wzbogacił się o nową podstronę Ocena firmy w dziale Podstawy GPTR.

Hop To Cash Emails

 • Testowana od 4 kwietnia firma spełnia oczekiwania. Stan konta po dwudziestu dniach uczestnictwa pozwala mieć nadzieję na osiągnięcie minimum w niespełna trzy miesiące.
  • Earnings
   Total Cash Earnings: $ 1.2879
   Account Transactions Summary
   Cash
   04/25/2006 02:25 - PTC Earnings - 0.89600
   04/25/2006 01:20 - Downline Earnings - 0.34045
   04/24/2006 03:59 - Paid Mail Earnings- 0.05150

Ogród Reklam

 • Niewiele już dni zostało do zakończenia konkursu na promotora w Ogrodzie Reklam. Wciąż jest go jednak na tyle, by jeszcze zadbać o swoje downline i zdążyć z wysłaniem jakichś reklam.

Tylia Pays

 • Czyżby to już bezpowrotny koniec lubianej i cenionej kiedyś firmy "no minimum"? Od kilkunastu dni nie działa strona Tylia Pays, przy próbie wejścia pojawia się jedynie informacja o zawieszeniu konta.

Klamm

 • Uszkodzenia twardych dysków spowodowały nie tylko stratę bazy danych forum Klamm, ale i wykruszenie się z bazy danych firmy niewielkiej części tabel użytkowników. Zdarzyły się jednak nieliczne przypadki utraty kont użytkowników.
  Na szczęście dla uczestników RefRallye problem nie dotknął przebiegu konkursu, do którego zakończenia zostało zaledwie kilka dni

20.04.2006

Klamm

 • Niezapowiedziane wyłączenie prądu nad ranem 19 kwietnia pociągnęło za sobą awarię na serwerach Klamm. Wprawdzie serwery i stronę Klamm uruchomiono już po kilku godzinach, ale z powodu uszkodzeń twardego dysku stracono bazę danych forum, a backupy nie były robione automatycznie. Ostatni zawiera zapisy od paĄdziernika 2005. Forum startuje niejako od nowa, co wymaga ponownej rejestracji użytkowników. Wciąż trwają prace nad odzyskaniem choć części danych z uszkodzonej płyty głównej.
  Sytuacja przypomina ubiegłoroczny "PAD" FVC, aczkolwiek bardziej dotkliwy. Jak się okazuje - zdarzyć się może i największym :-)
  Aktualnie na serwerze znów przerwa... Pozostaje miec nadzieję, że krótka, a baza danych firmy pozostanie nietknięta.

We All Get Paid

 • Olivier w newsletterze informuje, że zatrudnia pomocnika. Jest nim njrose i będzie od teraz czuwać nad regularną pracą systemu. Jest więc szansa, że firma powróci do normalnego rytmu pracy i reklamy będą na bieżąco realizowane. Dodano także Newsblog, do którego dostęp nie wymaga rejestracji.

18.04.2006

Hop To Cash Emails

 • Od wczoraj system działa prawidłowo. Reklamy odbierane na stronie są zaliczane. Zapominalskim warto o tym przypomnieć.

Sunrise Paid Emails

 • Od 16 do 30 kwietnia 2006 w firmie trwa sponsorowany Click Contest.
  Sponsorzy mile widziani.

Forum Virtual Cash

 • Największe polskie forum odnotowało rejestrację pięciotysięcznego użytkownika :-)

We All Get Paid

 • Olivier wykorzystał okres świąteczny, w którym miał dostęp do internetu na emisje zamówionych reklam i kosmetyczne poprawki na stronie. Użytkownicy, którzy dawno się nie logowali, powinni skorzystać z okazji powiększenia stanu swego konta i odebrać reklamy znajdujace się na stronie.


Pogodnych,
Wesołych Świąt Wielkanocnych
życzy
Net-Zarabianie
?br/>

15.04.2006

Sunrise Paid Emails

 • Lorelle wprowadziła zmianę w Terms. Od 1 maja 2006 Polacy nie będą już mogli uzyskać zgody na zapis do firmy.
  Przykre, ale i zrozumiałe. Na forum supportowym wypowiedziała się zdecydowanie, stwierdzając, że dotychczasowa dobra wola na udzielanie permisji przysporzyła jej tylko zbędnej pracy, bo większość osób otrzymujących zgodę na zapis w krótkim czasie i tak musiała zostać usunięta (za kliknięcia w cheatlinki lub nieaktywność).
  Dotychczasowi członkowie z wymienionych krajów, wśród których znalazła się Polska, pozostają w firmie na tych samych warunkach.
  Osoby, które planowały promujace firme reklamy mają jeszcze czas na dostosowanie ich do nowych warunków.
  Lorelle zaprasza do wypowiedzi na forum.

Hop To Cash Emails

 • Linda (kangau) informuje o awarii komputera. Kliki na stronie nie są naliczane, ale żadne dane nie zostały utracone. Ze względu na okres świąteczny taka sytuacja może potrwać nawet do wtorku. W razie konieczności kontaktu z webmasterka, należy szukać go poprzez forum.

14.04.2006

Bold Bytes

 • Z okazji dwulecia istnienia firmy Lorelle przygotowała atrakcyjne niespodzianki.
  Już rozpoczął się urodzinowy ClickContest a od 19 kwietnia będzie można nabyć reklamy o 50% taniej!
  Zapowiadane są też dodatkowe atrakcje w sekcji CTW i randomy (te w zależności od wyników sprzedaży)
  Znacznie (bo od 15 do 4 $) obniżono też ceny upgrade (ulepszenie konta).
  W firmie niezależnie od rocznicy już i tak świątecznie, w sekcji CTW barwne wielkanocne gify :-)

Krak Mails

 • Wystąpił problem z odbiorem e-mailowych reklam przez dużą liczbę uczestników programu. Po kliknięciu w link pojawia się komunikat:
  "Nie ma reklamy o takim ID"
  Przyczyną powrót z tymczasowego na właściwy serwer, ale okupiony utratą części danych z bazy. O ile nie da się ich odzyskać, KrakMails zapowiada resendy reklam.

13.04.2006

We All Get Paid

 • Zmienił się trochę wygląd panelu użytkownika, bardziej czytelne, pionowe menu jest wywoływane z lewej strony po wskazaniu myszką. W sekcji PTC i w Inbox nowe reklamy, niestety, w tej chwili nie działa sekcja PTC Contest, przyczyną być może błąd w podlinkowaniu.

HeSays-SheSays

 • Uczestnicy systemu mogą wziąć udział w "Click Til Easter" czyli wielkanocnym konkursie klikacza w dostępne wszystkim linki punktowe w PTC i w e-mailach. Konkurs trwa do 16 kwietnia.

5 Star Promotions i No Banner Zone

 • Liadin w e-mailu zapowiada przerwę świąteczną w działalności firmy w dniach 14-17 kwietnia, składając jednocześnie życzenia wesołej Wielkanocy. Nazwę świąt wymienia w 23 językach - w tym i w polskim :-)

Ogród Reklam

 • W Ogrodzie Reklam. zapowiedĄ przerwy świątecznej w dniach 14-16 kwietnia i rozstrzygnięcie konkursu na reklamodawcę i klikacza. Potencjalnych nabywców reklam ucieszy promocyjna obniżka cen dla płacących z e-gold.

11.04.2006

Krak Mails

 • Do zasobów sieciowych powrócił już Krak Mails, a w skrzynkach pojawiły się pierwsze reklamy. Webmaster uprzedza jednak, że strona jeszcze nie działa w pełni. (poczta przez serwer, formularze zamówień i płatnych zapisów).

Pumpkins and Sunflowers

 • Przykra wiadomość dla użytkowników. Dziś Silvia poinformowała w e-mailu, że ze względu na wymagania PayPal zmuszona jest zrezygnować z rozbudowanego systemu poleconych. Tym samym w firmie pozostaje tylko jeden level.

Klamm

 • Dzisiaj w południe zaktualizowano wyniku refkonkursu. Trzy pierwsze miejsca i kilka dalszych zajmują Polacy. Zaprzecza to panującej powszechnie opinii, ze do tej firmy trudno o poleconych. Szkoda jednak, że ci szybko zapominają o aktywności, często ze stanem konta bliskim do wypłaty. W czasach, kiedy niewiele jest firm, gdzie wypłata jest tak szybka i pewna dziwnym wydaje się takie postępowanie.

Cash Delight

 • Można odnieść wrażenie, że Cash Delight powraca do dobrej formy i łask uczestników systemu. WyraĄny wzrost ilości reklam, w tym sporo płatnych, choć skierowanych do niewielkiej liczby użytkowników. Firma na rynku istnieje długo, ma dobre tradycje a po zmianach minimum nietrudne do osiągnięcia.

Misty and Sams Cash

 • Widocznie też zwiększyła się w ostatnich dniach ilość płatnych e-maili. Sporo jednak ze zdezaktualizowanymi linkami. Wygląda na to, że firma emituje resendy.

09.04.2006<

Krak Mails

 • Prawdopodobnie kłopoty z serwerem są przyczyna chwilowego zniknięcia z sieci strony programu Krak Mails. Nie wiadomo, jak długo to potrwa, narazie brak dokładniejszych informacji.

We All Get Paid

 • Uczestnicy systemu czym prędzej powinni zajrzeć na stronę WeAllGetPaid. Czeka tam na nich 35c - czyli ponad trzydzieści e-maili, z których - niestety - część jest do niewielkiej ilości odbiorców, oraz sporo bannerków w sekcji PTC.
  Oliver ponownie prosi o cierpliwość i wytrwałość w uczestnictwie, nadal jeszcze nie znalazł mieszkania.

06.04.2006

Planeta Kasy

 • Problem w Planeta Kasy. Nie można zalogować się do konta. Sytuacja spowodowana została przez pomyłkowe wstawienie do PTC linku o wartości 100 PLN. Jednak webmaster jaqub ma aktualny backup, a kłopoty są przejściowe. Lada moment wszystko wróci do normy.
  Tymczasem wygląda to tak:

Statystyki

Ilość uczestników: 4
Ilość aktywnych w ciągu ostatnich 7 dni: 4 ;
Suma wypłat: 503.22

Net-Zarabianie

 • Dzisiaj serwis prezentuje testowaną od kilku dni kanadyjską firmę
  Hop To Cash Emails
  Sympatyczna firma w której gospodarzy Linda (kangau) jest własnością znanej webmasterki o nicku Lisa (Lisayi).
  Wprawdzie e-maili ilości śladowe, ale zarabia się w imponującej rozmiarami banneriadzie sekcji CashPaid2Click.
  Mimo zdawałoby sie niskiej wartości bannerków - 0,2c - średni dzienny zarobek - ponad 6 c!
  W takim tempie wyklikanie minimum - 5$ - nie zajmie wiele czasu. Warto!

Hihawka

 • W ostatnich dniach, po długim zastoju, w skrzynkach zaczęły pojawić się e-maile reklamowe. Ruszyły tez wypłaty. Narazie nie słychać o zmianach warunków uczestnictwa w firmie. Niemniej - należy ich się spodziewać. Utrzymanie firmy na dotychczasowych raczej nie będzie możliwe.

Dolarek

 • Zostały wypłacone nagrody za marcowy konkurs poleconych. Ilość reklam w firmie na stabilnym poziomie.

Forum Virtual Cash

 • Wbrew gromkim zapowiedziom zbiorowego exodusu użytkowników z forum po usunięciu działów inwestycyjnych, nie tylko ich nie ubywa, ale z ilości odwiedzin, nowych zapisów i przybywających ciekawych tematów, odnieść można wrażenie, że FVC jeszcze się rozrasta.

02.04.2006

Planeta Kasy

 • Zakończony został wreszcie konkurs na poleconych i rozdano nagrody.
  Dobra informacja dla wszystkich użytkowników systemu.
  Planeta Kasy wprowadza bonus za poleconego.
  Jego wysokość wstępnie ustalono na 1 gr i 200 ptk.

We All Get Paid

 • Olivier przeprasza wszystkich za swoja ciągłą absencję, która przedłuża się niezależnie od jego woli. Nadal krąży pomiędzy miejscem pracy i domami siostry i rodziców, skąd jedynie ma dostęp do internetu. Większość czasu spędza na dojazdach i poszukiwaniu mieszkania, skarży się na ogromne zmęczenie.Przeprasza za niezrealizowane reklamy, prosi o wyrozumiałość i cierpliwość, obiecuje, że WAGP wróci do aktywności i dobrej formy, kiedy upora się z problemami.
  Tym samym zawiesza do tego czasu wymagany próg aktywności w firmie, bo zdaje sobie sprawę, że jest to wynikiem nieaktywności samej firmy.

Sunrise Paid Emails

 • Lorelle uprzedza, że w najbliższym czasie (24 - 48h) mogą wystąpić zakłócenia w działaniu programu związane ze zmianą serwera.

01.04.2006

Euro Barre

 • W EuroBarre przeliczono punkty, wartość ich znów wzrosła; 1000 pkt = 6,67.
  Nie ma jednak powodu do radości.
  Z forum EuroBarre zniknęła cześć postów, w tym deklaracja wprowadzenia wypłat na E-Gold z dniem 31 marca 2006. Podobno skutkiem ataku hackerskiego utracono część bazy danych, a ostatni backup był z 21 lutego. Nie zmienia to jednak faktu, że Polacy nadal nie mają możliwości wypłacenia swoich zarobków, bo w dziale Paiment wciąż nie pojawiła się opcja wypłaty na E-Gold.
  Na Forum EuroBarre w topiku widać jedynie cytowany niżej zapis, bez określenia daty realizacji.

E-GOLD: Exclusivement pour l'étranger (numéro E-GOLD)
Certains pays étrangers n'acceptant pas PAYPAL, E-GOLD est la seule solution pour eux. Il est par contre plus complexe recevoir son or, on doit passer par des organismes de change intermédiaires travaillant au cours de l'or du jour... cette méthode est donc ŕ réserver aux cas extręmes.

NetKieszonkowe

 • Reklamy w NetKieszonkowe ponownie rozsyłane są drogą e-mailową. Testowa próba umieszczania ich tylko w Inbox na stronie programu pokazała, że klikalność spadła zastraszająco. Dziś w skrzynkach pocztowych resendy.

Magenta Mails

 • Ostatnie dni marca wskazują na ożywienie w firmie. W skrzynkach pokazało się sporo reklam o wyższej niż zazwyczaj wartości. Podobnie w sekcji PTC.
  Trudno jeszcze uznać to za znacząca poprawę, bo wejście na rynek dwóch nowych firm sprzyjało zwiększeniu reklam promocyjnych. Na pewno za dobry znak można jednak uznać zmiany w dziale Reklama, w którym zrezygnowano z oferty zakupu e-maili o wartości 0.1 gr.

Planeta Kasy

 • Webmaster jaqub na dziś zapowiedział zakończenie konkursu na poleconych. W tej firmie również ożywienie, wzrosła ilość reklam, a właściciel zapowiada tajemnicze niespodzianki już w czasie najbliższym.

Hihawka

 • Nadal całkowity zastój. Nowy właściciel zdał się na swego pomocnika, zapomniał chyba o starym, jakże trafnym przysłowiu, że "pańskie oko konia tuczy". Jednak warto się zainteresować trwająca tylko do jutra wiosenną promocja reklam, której ceny obniżono do 50% wartości, bo firma wciąż liczna a reklamy mogą po tak długim zastoju okazać się skuteczne. Solo mail do wszystkich (0.1c./25sec.) kosztuje tylko - $2.50.

Dolarek

 • Od chwili zmiany właściciela firma powiększyła liczbę uczestników o ponad trzy setki. Systematycznie ukazują się w skrzynkach reklamy, choć nie jest ich tak wiele, jak można by sobie życzyć. Tu również reklamy można kupić w cenie promocyjnej.

Ogród Reklam

 • Warto pamiętać o tej firmie i trwajacych konkursach, tym bardziej, że widać stałą pracę webmasterów nad rozwojem firmy. Wzrosły nieco zarobki. Liczba użytkowników wzrasta, ale firma jeszcze na tyle nieliczna, że i dla nowych uczestników programu jest szansa na stworzenie dobrego downline.

Klamm

 • Już tylko miesiąc do końca RefRallye w niemieckiej firmie. Nie jest to dużo, ale dla wielu użytkowników wciąż jeszcze jest szansa na zajęcie miejsca wśród jego laureatów. Warto, bo nagrody są spore. Warto też pamiętać, że w Klamm konta i zarobki z nich nie znikają, nawet po długiej przerwie zawsze można do nich wrócić i kontynuować uczestnictwo.