Polecane

PustaMiska - akcja charytatywna

 INFO

Kwiecień 2008

25.04.2008

NetReklama

 • Po dwóch tygodniach od chwili przejęcia NetReklama przez nowego webmastra można stwierdzić, że program stabilizuje się.
  W skrzynkach średnio dwa e-maile dziennie, w sekcjach PTC codziennie po kilka bannerków, a Gamelover wraz z zaufaniem zyskuje reklamodawców.
  Trwa konkurs aktywności, nieznane jednak są wciąż losy Refkonkursu rozpoczętego w grudniu ubiegłego roku, co zapewne hamuje działalność promotorów.

Banknocik, Skarbiec

 • Po kilkudniowych perturbacjach z hostingiem, utracie części bazy danych i pospiesznym odtwarzaniu, oba programy powróciły do życia.
  Nie obyło się jednak bez strat, część uczestników chwilowo straciła konta, po poprawkach na kontach ubyło zarobionych pieniędzy, drastycznie spadła aktywność użytkowników zniechęconych klikaniem za darmo i zmianami w siatce poleconych.
  Właścicielka zapewnia jednak, że chociaż nie jest w stanie w pełni odtworzyć danych, to w najbliższym czasie postara się zrekompensować straty wysyłając reklamy o podwyższonej wartości, a nowy hosting zapewni programom wyższą stabilność.

StrefaBiznesu

 • StrefaBiznesu ponownie zmieniła grafikę i trzeba przyznać, że tym razem nowy image wypadł dużo korzystniej.
  Grafika oszczędna w formie jest leciutka i przyjazna oku, a miłą odmianą odejście od oklepanych standardów powielanych od kilku lat przez kolejne programy.
  StrefaBiznesu przechodziła już sporo zmian, tę jednak uznać można tylko za retusz uwypuklający właściwą wartość jednego z najlepszych a niedocenianych programów. Niewykluczone, że właśnie nakłady ponoszone przez właściciela na zabiegi kosmetyczne skuteczniej przekonują sceptyków iż program wart jest zainteresowania, bo w ostatnim czasie wyraźnie wzrosła jego liczebność.

AdBux

 • Niepostrzeżenie minął rok od startu AdBux, programu który spowodował lawinę naśladowców i zachwiał równowagą GPTR, odsuwając zainteresowania userów od programów mailingowych i skierowując je w stronę "szybkiej i łatwej kasy" w niepewnych systemach wypełniajacych lukę po surfach i opartych na ich schemacie.
  W okolicznościowym newsie Tyler podsumował roczną działalność sytemu, przypominając powody zawieszenia płatności i potwierdzając ich wznowienie w maju lub najpóźniej w pierwszych dniach czerwca.

Net-Zarabianie

18.04.2008

Banknocik, Skarbiec

 • Od wczoraj strony Banknocika i Skarbca znowu niedostępne.
  Nie pierwszy to przypadek nasuwający wniosek, że przywiązanie webmasterki do hostingu i uzależnienie od pomocy technicznej hamują działalność i rozwój programów.
  Może czas poszukać korzystniejszych rozwiązań?

Reklamówka

 • Właściciel Reklamówki ponownie przesunął termin jej uruchomienia, tym razem do około 20 kwietnia.
  Opóźnienia tłumaczy przebudową programu, ale brzmi to coraz mniej wiarygodnie i nasuwa myśl o celowym zniechęcaniu uczestników i cichej ucieczce od spłaty zobowiązań.
  Nawet przy założeniu dużych problemów technicznych ponad miesięczna "modernizacja" to zbyt długi okres by się z nimi nie uporać.

Net-Zarabianie

10.04.2008

NetReklama

 • Po raz kolejny (już czwarty) w NetReklama zmiana administratora.
  Nowym webmasterem został gamelover, który zapowiada zmianę domeny i nazwy programu oraz zmianę warunków uczestnictwa.

ECBarre

 • Na stronie ECBarre od kilku dni jest do pobrania nowa wersja pluginu 5.0 niewymagająca instalacji a niezbędna dla konkursów clanów.

Reklamówka

 • W nieskończoność przedluża się modernizacja Reklamówki.
  Przesuwane wielokrotnie terminy jej powrotu do sieci powodują, że jego właściciel z każdym dniem traci na zaufaniu a program na popularności .
  Czy zapowiadane zmiany, o ile w końcu zostaną wprowadzone pozwolą je odbudować?

Net-Zarabianie

02.04.2008

EarlyCash

 • W EarlyCash zmianiono warunki i status Wielkigo Konkursu na Poleconych na Czasowy Konkurs na Poleconych.
  Obcięto o połowę wartość nagród, a zakończenie określono na 20 maja.
  W najbliższych dniach nastąpi zwiększenie minimalnej wartości e-maila z 0.5 gr do 0.75 gr, wracają losowe wypłaty, a w wyborze zainteresowań pojawiła się kategoria dla pełnoletnich uczestników.

EuroBarre

 • W EuroBrarre wyjątkowo wcześnie podano przelicznik za marzec i przeliczono punkty.
  Zapewne ma to przyspieszyć ostateczne rozliczenie obcokrajowców, którzy od wczoraj nie mogą już uczestniczyć w systemie.
  Wartość punktu nieznacznie wzrosła, marcowy przelicznik to 6.79 eurocenta za 1000 punktów.

Money Cash Bar

 • W MoneyCashBar wartość punktu drastycznie spada, a na wypłaty czeka się powyżej trzech miesięcy.
  Wartość 1000 punktów za marzec wyceniono na zaledwie 4,00 eurocenta.

Net-Zarabianie

01.04.2008

ECBarre

 • W ECBarre wymieniono już punkty na gotówkę, a ich wartość wzrosła.
  Marcowy przelicznik to 12.11 eurocenta za 1000 punktów.

SmartBarre

 • W SmartBarre także przeliczono punkty za marzec.
  Przelicznik wzrósł, a jego wartość wyniosła 10,17 eurocenta za 1000 punktów.

Net-Zarabianie