Polecane

AyuWage Services - Get Paid to Visits Sites and Complete Surveys

 INFO

Maj 2011

Net-Zarabianie

 Polecane

imperiumreklamy.com

18.05.2011

AdBiznes, Web-Ads i Złotóweczka

 • Mija rok odkąd Netele przejęła upadające serwisy AdBiznes, Web-Ads i Złotóweczka.
  I to był naprawde dobry rok dla uczestników tych systemów.
  Seria korzystnych zmian, duża ilość reklam na wciąż wzrastającym poziomie i błyskawiczne wypłaty sprawiły, że AdBiznes, Web-Ads i Złotóweczka cieszą się coraz wiekszą sympatią, a jakością i popularnością dorównały programom Pampersa.
  Pod troskliwą ręką Netele rozkwitły i dziś należą do najstabilniejszych i najlepszych polskich programów zarobkowych.
  W czasie, w którym inne programy coraz bardziej podupadają, a ich admini zasłaniają swą nieudolność kryzysem, Netele należą się wyrazy szczerego uznania. Może być z siebie dumna, zrobiła dla polskiego getpaidu kawał dobrej roboty!
  Z okazji rocznicy, 19 maja, w godzinach 0:00 - 23:59 uczestników wszystkich trzech serwisów czekają miłe niespodzianki. Warto często zaglądać!
  I nie tylko w tym dniu :)

10.05.2011

ClixSense

 • W ClixSense wprowadzono interesującą formę sponsoringu dla poleconego.
  Można zafundować mu ulepszenie konta, płacąc za nie 12.95$, czyli kwotę pomniejszoną o 2$, które ClixSense dopisuje za upgrade poleconego z pierwszego poziomu.
  Sponsor płaci za upgrade z własnej kieszeni, lub z kieszeni poleconego, wyrzekając się w ten sposób bonusu, ale zyskuje na procencie od zarobków poleconego i dodatkowo motywuje go do aktywnego uczestnictwa przez rok, a nie wykluczone, że także do referowania.

06.05.2011

Średnia zarobków dziennych w polskich serwisach

 • Często rejestrując się w jakimś serwisie zarobkowym polega się na raz utartej opinii i uczestniczy w nim bez własnej weryfikacji.
  Wszyscy wiedzą, że dobry program, to program wypłacalny i przyjazny uczestnikowi. Niekiedy jednak warto pokusić się także o statystyki i upewnić, w których zarobki są najwyższe.
  Każdy ma własne preferencje i sposoby na zarabianie. Jedni zarabiają głównie na PTP, inni powiększają zarobki o nagrody w konkursach aktywności, jeszcze inni wykorzystując płatne zadania.
  Ja sprawdziłam tylko te, w których klikam naprawdę systematycznie, wyliczając średnią dzienną jedynie z e-maili i ptc za okres od 1 stycznia do dzisiaj.
  Przyznam, że wyniki lekko mnie zdziwiły i uznałam, że warto się nimi podzielić z czytelnikami serwisu.

Bez-minimum i ReklamaPLN

 • Chociaż z dostępnych List wypłat wynika, że ostatnie realizowane były w połowie marca, okazuje się, że programy Bez-minimum i ReklamaPLN zalegają z wypłatami już od kilku miesięcy.
  Niektórzy z uczestników na realizację zlecenia czekają ponad 100 (sic!) dni.
  Admin, Misterangelo nie wypowiada się na ten temat.
  Reklamy wprawdzie realizuje, ale jest ich coraz mniej i najprawdopodobniej zostały wykupione z zarobków uczestników, którzy nie widząc możliwości wypłaty, wykorzystują zgromadzone środki przed skasowaniem konta.
  Trudno zrozumieć, że Misterangelo, znany kiedyś z rzetelności, gra na zwłokę i nie może zdobyć się ani na wyjaśnienia, ani na podjęcie konkretnych decyzji.
  W tej sytuacji oba programy z odpowiednią adnotacją trafiają do archiwum.