Polecane

sejfik.com

 INFO

Czerwiec 2012

Net-Zarabianie

 Polecane

Forsapl.info23.06.2012

CPM Profit

 • CPM Profit kończy działalność.
  Informacja ze strony programu:
  UWAGA, bardzo ważne ! Niestety z przykrością muszę napisać, że w związku z decyzją zarządu z dniem 29.06.2012 sieć reklamowa Cpmprofit kończy działalność. Reklamy będą wyświetlały się tak jak dotychczas do 29, w dniu 30.06.2012 zostanie całkowicie zniesione minimum do wypłaty tak aby każdy wystawca mógł wypłacić środki bez względu na to czy osiągnął minimum. Wszystkie wypłaty zostaną zrealizowane zgodnie z regulaminem do 21 dni od zgłoszenia bez zbędnych opóŸnień. Chcielibyśmy podziękować za prawie 4 lata współpracy. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania zachęcamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie.
  Ogromna szkoda, bo był to bardzo dobry, solidny i wypłacalny, a przy tym nieskomplikowany program partnerski.
  Jako jednego z nielicznych będziemy wspominać naprawdę mile i pożegnamy z żalem.

21.06.2012

CashDelight

 • CashDelight obchodzi dziewiąte urodziny.
  W tym roku faktycznie bardziej obchodzi, niż świętuje.
  Wprawdzie na forum affiliatesdelight.com urodzinowe akcenty da się znaleźć, jednak w porównaniu z poprzednimi rocznicami jest ich niewiele.
  Zabrakło ogólnej, tradycyjnej zabawy z nagrodami.
  Niemniej staż CashDelight na getpaidowym rynku jest imponujący, a Aileen niezmiennie zajmuje jedną ze szczytowych pozycji na liście najbardziej sympatycznych, uczciwych i wiarygodnych adminów.
  Serwisowi i jego zacnej admince życzymy jeszcze lepszych, dalszych lat istnienie, a sobie - by takich adminów było jak najwięcej.