Polecane

innocurrent.com

 INFO

Lipiec 2010


Net-Zarabianie

09.07.2010

Banknocik

 • Wprawdzie Banknocik już po pierwszych scamerskich ekscesach Konrada (następcy Mileny) przestał być programem polecanym w serwisie Net-Zarabianie a jego opis trafił do archiwum, w świetle czerwcowych zmian warto wspomnieć o jego losie.
  W połowie czerwca 2010 Banknocik ponownie zmienił właściciela, a uczestnicy wiadomość tę przyjęli z ulgą.
  Chociaż nabywcą schedy po niewydarzonym webmasterze, czyli programów Banknocik.com, BalticMails.info, oraz Cencik.info okazał się Gamelover, część uczestników ze zmianą wiązała nadzieję na odrodzenie się programu i powrót do jego dobrej tradycji.
  Nie obyło się więc bez optymistycznych komentarzy i gratulacji na łamach forum i prywatnych serwisów o tematyce GPTR.
  Optymizm okazał się przedwczesny, a gratulacje na wyrost.
  Nowicjuszom postać nowego admina kojarzy się jedynie z ZR3. Nie są świadomi, że uczciwość admina jest wątpliwa i nawet w tym serwisie kwota 'Zrealizowanych nagród' (czyli wypłat) odbiega od prawdy, bo dopisano do niej spłatę części długów z nieistniejącego już, zescamionego Friendlicks.net.
  Część starszych uczestników zdążyła już o Friendlicks zapomnieć, inni ulegli demagogii lub dali się zwieść pozorom i skłonni byli uznać rehabilitację Gamelovera.
  Dobrym, choć nie pisanym, ale uczciwym obyczajem w GPTR jest przejmowanie wraz z programem jego finansowych zobowiązań i ich realizacja.
  Obyczaj ten zdążyli poznać nawet uczestnicy bez wielkiego stażu w getpaidzie, na przykładzie programów przejmowanych przez Pampersa, Netele, czy Misterangelo.
  Na podobny scenariusz liczyli optymiści.
  Przeliczyli się, stając przed faktem wyzerowania kont.
  No cóż, ludzie mogą stwarzać pozory, zmieniać maski, ale charakteru nie zmienią.
  I niech czytelnicy potraktują ten temat jako odpowiedź na często zadawane pytanie, dlaczego serwis Net-zarabianie omija szerokim łukiem niektóre programy i niektórych adminów.

Surf-Barre

 • Nie zmienił się przelicznik punktów w Surf-Barre.
  Wartość 1000 punktów za czerwiec wynosi 11,00 eurocentów.

Smart-Barre

 • W Smart-Barre wartość 1000 punktów za miesiąc czerwiec wyceniono na 7,35 eurocenta.

ECBarre

 • Wartość przelicznika punktów w ECBarre za miesiąc czerwiec to 10,79 eurocenta za 1000 pkt.