Polecane

PustaMiska - akcja charytatywna

 INFO

Wrzesień 2006

30.09.2006

Net-Zarabianie

 • Serwis poszerza dziś swoją objętość o nowy rozdział w dziale Mity czy fakty.
  Chętni do zapoznania się z genezą powstawania imponujących kont sprzedawanych na aukcjach przeczytać o tym mogą w rozdziale Cukrowa wata.

28.09.2006

Imperium Reklamy

 • Imperium Reklamy zmieniło szatę graficzną i trzeba przyznać, że mu w tym do twarzy. Jest jaśniej i przejrzyściej a menu wyeksponowane i czytelne. Rękę właściciela czuje się też w ilości reklam. Warto wspomnieć, że Imperium Reklamy 11 sierpnia skończyło dwa lata. Ze względu na nieobecność Renoirdaniela, urodzinki przeszły niedostrzegalnie i bez fajerwerków, a szkoda, bo program cały ten czas należy do ścisłej czołówki polskiego get-paidu i byłoby co świętować.

Google

 • Ósme urodziny obchodzi największa wyszukiwarka intenetowa, Google. W sieci ukazała się 27 września 1998 roku, dziś surfującym pewnie trudno byłoby sobie wyobrazić, że mogłoby jej nie być.

24.09.2006

Imperium Reklamy

 • Powrót właściciela programu miło zaakcentował się większa ilością reklam w ostatnim tygodniu. Jednocześnie pojawiły się skargi, że nie do wszystkich uczestników reklamy zostały wysłane.
  W admin-mailu sympatyczna niespodzianka, a raczej wskazówka do niej :-)

HiMoney

 • Uczestnicy surfbara po dziesięciu dniach surfowania otrzymują bonus w postaci jednego HiCode. Informacja w postaci e-maila o przyznaniu bonusu znajduje się w panelu użytkownika pod belką z napisem "Bienvenue .." - Vous avez 1 message(s) dans votre boîte aux lettres !
  Druga informacja pod belką Votre solde - Nombre de HiCode disponibles : 1
  HiCode daje dostęp do sekcji SuperParrain a jego zużycie pozwala na otrzymanie 42% z około godzinnych zarobków wszystkich osób podłączonych do surfbara.

PayPal

 • PayPal w poprawkach do User Agreement and policies informuje o przyczynie opóźnień zapowiadanego udostępnienia pełnej funkcjonalności kont

Notice Date: 20 September 2006
Effective Date: 12 October 2006
Beginning 12 October 2006, PayPal will support the following currencies as part of the PayPal service: The Swiss Franc, Norwegian Krone, Swedish Krona, Danish Krone, Polish Zloty, Hungarian Forint, Czech Koruna, Singapore Dollar, Hong Kong Dollar and New Zealand Dollar. The User Agreement and associated policies will be amended to reflect the availability of payment processing in these currencies. Also, if a user is registered in a country which has as its official currency one of the additional currencies added to the service, that currency will become that user’s home currency.
tłumacząc się problemami technicznymi. Pozostaje cierpliwie czekać na ich rozwiązanie.

Zielony Mail

 • Już za kilka dni w Zielonym Mailu kończy się pierwsza edycja konkursu Promotor miesiąca ‘06. Przed uczestnikami dwie kolejne, w których można spróbować swoich sił.

18.09.2006

Sunrise Paid Emails

 • Sunrise Paid Emails za kilka dni kończy trzy lata. Jak na żywotność firm ptr to naprawdę piękny wiek, tym bardziej, że program przez cały ten czas jest w pełni wypłacalny.
  Lorelle, jego włascicielka i jedna z najmilszych webmasterek, zapowiada bardzo atrakcyjny okres w programie.
  30% obniżki cen reklam, pakiety z niespodziankami, którymi okazać sie mogą nie tylko reklamy, ale wypłaty i upgrade, nowy Click Contest i inne niespodzianki. W admin-mailu Lorelle ciepło podkreśla wielkie zasługi swojej bezinteresownej wspólniczki paddy, nazywając ją opoką obu programów.
  Po raz pierwszy udało mi się (korzystając z chwilowych pustek w kasie e-gold Lorelle) nie tylko osiągnąć, ale i przekroczyć próg zarobków do wypłaty. Uzupełnienie konta spowodowało jednak natychmiastową wypłatę, choć o nią nie prosiłam :-)
  Warto przypomnieć, że program od kilku miesięcy nie przyjmuje już uczestników z Polski.

Misty and Sams Cash

 • Już chyba nikt nie wierzy w uzdrowienie programu.
  Duża ilość napływających reklam świadczy jedynie o przeznaczeniu na nie zarobków przez uczestników.

Early Cash

 • Zgodnie z zapowiedzią w programie przybyła sekcja Osobiste PTC.
  Prace nad nią są jeszcze w toku, rozważana jest możliwość bannerów częściowo gotówkowych.
  Tymczasem do wyklikania dwa pierwsze punktowe pakiety.

Net Kieszonkowe

 • Admin Net Kieszonkowe zapowiada w najbliższym dniach usuwanie nieaktywnych uczestników, testowe e-maile i - co najmilsze - realizację zleconych wypłat.

17.09.2006

Early Cash

 • Admini Early Cash zdecydowali się na wypróbowanie pomysłu Lorelle, zaczerpniętego z Sunrise Paid Emails :-)
  Właśnie została wprowadzona nowa forma reklamy - Osobiste PTC, które wykupuje się na pełny miesiąc.
  Będzie to osobista podstrona reklamodawcy, zawierająca pakiet pięciu bannerków promowanych programów. Rodzaj reklamy świetnie nadaje się do promowania PTP, ale nie tylko. Pierwsze dziesięć pakietów można nabyć w promocyjnej cenie, korzystając z oferty na Forum Virtual Cash.

Forum Virtual Cash

 • Wiadomość pomyślna dla użytkowników forum promujących bannerki w sygnaturkach.
  Od wczorajszego wieczoru Forum Virtual Cash ponownie znajduje się na liście stron akceptowanych przez Sign Profit.
  Wprawdzie nie wiadomo, jak długo to potrwa, ale jakiś czas znów można w ten sposób zarabiać :-)

Net Kieszonkowe

 • Uczestnicy programu Net Kieszonkowe, którzy nie otrzymują reklam drogą e-mailową, powinni zajrzeć do Inbox na stronie programu. ZnaleĄć tam można satysfakcjonujacą porcyjkę reklam.
  Nie od rzeczy będzie przy okazji wyklikanie codziennego zestawu PTC ;-)
  Net Kieszonkowe nadrabia wakacyjne zaległości, a na stronie wciąż promocyjna cena reklamy.

13.09.2006

Misty and Sams Cash

 • Webmaster Misty and Sams Cash informuje, że rezygnuje z programu.
  Jako przyczynę podaje niemożność odzyskania płynności finansowej programu. Program od półtora roku zalega z wypłatami a próba uzdrowienia sytuacji nie powiodła się, nie tylko z powodu znacznego spadku dochodów. Ostatecznym ciosem okazało się zamrożnie srodków na koncie przez PayPal.
  Peter jest gotów sprzedać Misty, o ile do 25 września znajdzie się nabywca, lub ktoś, kto przedstawiłby realny program naprawczy dla Misty. O ile to nie nastapi, Misty and Sams Cash przestanie istnieć z dniem 1 października.
  Szkoda. Program przez długi czas utrzymywał się w grupie liderów, znany był z uczciwości i wypłacalności.

12.09.2006

Sign Profit

 • Program który pozwala zarabiać dzięki wyświetlaniu reklamowego bannerka na stronach, blogach i forach o zarabianiu, zaktualizował listę akceptowanych stron. Zniknęło z niej trochę nazw, w tym szuwi.com.
  Zarabiający powinni zajrzeć do sekcji Get code i sprawdzić, czy ich bannerki wyswietlają sie na akceptowanych stronach.

Zielony Mail

 • Wyglada na to, że tym razem Zielony Mail padł ofiarą iframe w skrypcie. Od rana problem z wejściem na stronę, zawieszenie przeglądarki i objawy dokładnie takie, jak kilka dni temu w innych firmach.

  Webmaster twierdzi, że niczego takiego w skrypcie nie znalazł.

E-Gold

 • Od ponad dwóch tygodni na kontach zaobserwować można niepokojące zjawisko.
  Kwoty na koncie bez powodu zmniejszają się lub zwiększają, niekiedy jakaś z nich część ginie bezpowrotnie, niekiedy po minutach czy godzinach wraca na konto.
  W historii rachunku zmiany te nie są odnotowywane. Można by domniemywać, że wynika to z różnicy kursu złota, jednak wyliczenia temu zaprzeczają. Trudno podejrzewać, że jest to celowe działanie e-gold, który dotąd znany był ze skrupulatnej dokładności. Przyczyną może być jakiś błąd w skrypcie e-gold, ale nie wykluczone, że jest to skutek podłożenia jakiegoś hackerskiego scryptu. Sam procesor milczy na ten temat, choć użytkownicy już kilkakrotnie sygnalizowali problem.

11.09.2006

Forum Virtual Cash

 • Problem z czytaniem forum, spowodowany błędem jednego z plików podczas blokowania hotlinkowania przez beztroskich webmasterów, był krótkotrwały i został usunięty. Forum już działa poprawnie.

Ceneo.pl

 • Na rynku ukazał się nowy interesujący Program Partnerski, chętnie akceptujący także strony o zarabianiu. Jego opis wzbogaca zatem serwis Net-Zarabianie.

Sunrise Paid Emails

 • Po promocyjnym okresie na Personal PTC Pages od dziś spada wartość linków w nich zawartych. Z ekonomicznego punktu widzenia, posunięcie bardzo słuszne, wszystkim zależy na utrzymaniu tak świetnej kondycji programu. Aktywni uczestnicy jednak trochę odczują ten spadek w swoich dziennych zarobkach.

Problemy programów

 • W ostatnich dniach uczestnicy programów Early Cah, Skarbonka, Hop To Cash Emails spotkali się zamuleniem stron objawiającym się zawieszaniem się ich lub znacznym spowolnieniem pracy komputera. Przyczyną okazał się złośliwy scrypt iframe, przemycony do scryptów programów. Nieprawdopodobnym wydaje się, by sami webmasterzy mieli w tym udział, wnioskować raczej można o działalności crackerskiej.

Net Kieszonkowe

 • Wczoraj miało miejsce krótkie zawieszenie aktywności strony programu, spowodowane zmianą serwera. Po kilku godzinach wszystko wróciło do normy. Reklam nadal niewiele, ale w PTC stała porcja bannreków, a ruchy w firmie pozwalają mieć nadzieję, ze Ravqucik wraca do systematycznej pracy. Nadal jednak nie wiadomo, co z zapowiadanym przed wakacjami obniżeniem minimum i nową walutą.

Krak Mails

 • Odpowiedzi na e-maile podpisuje w/z admina niejaki BoBr. Potwierdzałoby to domysł o dłuższej nieobecności admina. Reklamy idą regularnie, choć łatwiej je odebrać na stronie programu mimo trudności z ładowaniem się strony, niż otrzymać do skrzynki e-mailowej.

We All Get Paid

 • Wysyp resendów w ostatnich kilku dniach pozwolił znacznie podwyższyć stan swego konta. Olivier w newsletterze przeprasza za zwłokę w płatnościach i zapowiada wypłaty w najblizszym czasie. Nie od rzeczy będzie tu wspomnieć, że jest to chyba jedyny program, który zwłokę taką oprocentowuje (każdy dzień zwłoki to wzrost sumy wypłaty o 1%)

Pumpkins and Sunflowers

 • Uczestnicy nie otrzymujący z programu e-maili powinni zajrzeć na stronę programu. Webmasterka zmienia ustawienia odbioru reklam na Site Inbox w chwili, kiedy e-maile są odbijane, a zaległe e-maile znajdują się w Inbox.

07.08.2006

HiMoney

 • Około siedemnastej program wstrzymał zapisy z Polski. Uczestnicy już zarejestrowani mogą korzystać z surfbara. Podana została lista krajów, z których użytkownicy są akceptowani. Wśród nich zabrakło Polski, choć rozważane jest rozszerzenie tej listy w przyszłości.

06.09.2006

Net-Zarabianie

 • Serwis przedstawia dzisiaj nowy francuski program płacący za pracę z włączonym surfbarem, niedużym i przyjaznym bannerem który można umieścić w czterech dowolnych pozycjach na ekranie monitora.
  HiMoney,, bo o nim mowa płaci na PayPal - za kilka dni w pełni dostępny Polakom. Minimum nieduże, 10 euro, a uczestników jeszcze niewielu, jest więc szansa na poleconych. Pełny opis instalacji i nawigacji w programie w dziale w dziale On-line.

06.09.2006

Misty and Sams Cash

 • W związku z zablokowaniem konta PayPal, Peter, webmaster Misty and Sams Cash, zmuszony został do zniesienia wszystkich poziomów poleconych. Program został przez PayPal ( jak wiele innych) uznany za system MLM. Peter ma nadzieję na odzyskanie konta na drodze negocjacji i przywrócenie choćby jednego poziomu (wtedy na ten poziom poleceni wróciliby automatycznie, upgradowni znów mieliby darmowych).

Hop To Cash Emails

 • Stresujący link-pułapka na nieuważnych, zmienił wygląd i swoje położenie w sekcji PTC :-) a bezmyślne jego kliknięcie może trochę kosztować :-)

Skarbonka

 • Prawie o połowę, bo z 50gr do 30gr zmniejszył się bonus w sekcji Konkursowych klików.

Ogród Reklam

 • Nadal niewiadomą jest przyszłość Ogrodu Reklam. Sytuacja na stronie programu niezmienna, informacja o "czasowym" zamknięciu jak wisiała tak wisi, jakichkolwiek informacji brak. Choć jeden z właścicieli pokazał się na krótko na Forum E-Money, nie uznał jednak za słuszne nigdzie wypowiedzieć się na ten temat.

03.09.2006

Sign Profit

 • Nie wiadomo, czy problem z bazą danych czy inny, ale konta zostały wyzerowane a strona programu przez jakiś czas nie była dostępna.
  W tej chwili zalogować sie do konta można, kasa jest naliczana na bieżąco, ale od zera i zarobki nie powróciły. Kto nie zdążył wypłacić, ten stracił?

Planeta Kasy

 • Coraz dziwniejsza sytuacja w Planecie Kasy.
  Można by sądzić, że adminowi juz w ogóle nie zależy na tym programie.
  Dział Reklama niby figuruje na stronie, ale nie ma w nim ani jednego aktywnego linka.
  Kampanie reklamowe mimo zachęty zakupu w opisie - nadal niedostępne, jakby właścicielowi wcale nie zależało na ich sprzedaży.
  Co ciekawsze, w Inbox w ostatnich pięciu reklamach codziennie zmienia się data na aktualną, wbrew pozorom nie ma to jednak nic wspólnego z resendami, (co bywa praktykowane w niektórych programach) bo próba kliknięcia kończy się informacją, że reklamę wcześniej odebrano.
  Wygląda to tak, jakby właściciel chciał upozorować aktywność programu.

Cash Delight

 • Trwa nieustający festiwal reklam punktowych. głównie PTP. (Sama moni wykupiła ich na ponad 200$) Nie ma co narzekać na ilość, choć pieniężnych mało, to wymiana punktów na gotówkę jest prosta. Dziś na razie dwadzieścia. Irytujące jest tylko, że do skrzynki wpadają e-maile zdublowane i traci się czas na otwieranie już wykorzystanych.

5 Star Promotions i No Banner Zone

 • W obu programach znów zastój, reklam dostępnych Polakom prawie nie widać.
  Stan zdrowia właścicielki programów nie jest najlepszy, (ostatnio wspominała o konieczności konsultacji neurochirurgicznych) trudno jednak ocenić, czy samopoczucie Liadin wiąże się ze spadkiem ilości reklam.

02.09.2006

Zielony Mail

 • Czołowy i najstabilniejszy z polskich programów ruszył właśnie z konkursem „Promotor miesiąca ‘06” Jest to miesięczna, pierwsza, z przewidywanych edycji. Cenne nagrody zachęcają do wzięcia udziału a Zielonego Maila promować można z wyjątkowo czystym sumieniem.

Centrum Biznesu

 • W programie kolejny Konkurs na poleconego. Trwać będzie do czasu ociągnięcia przez program 2000 uczestników, a nagrody są warte wysiłku. Warto być tu nie tylko dla nagród, codzienna spora porcja reklam i dobry przelicznik punktów są równie przekonywującym argumentem.

Net Kieszonkowe

 • W Inbox nowe reklamy, znak, że program wraca do życia.
  Z niewiadomych przyczyn nie pojawiły się jednak w skrzynce pocztowej. Wina po stronie o2 ?

Sunrise Paid Emails

 • Zakończył się niespodziewany Suprise Contest :) dla aktywnych. Lorelle lubi takie niespodzianki. Coraz większym uznaniem cieszy się jej pomysł Personal PTC i przekłada się na wzrost zarobków, a te są coraz lepsze, aż szkoda, że program nie przyjmuje już zapisów z Polski. Może jednak sam pomysł znajdzie swoje miejsce także w Bold Bytes?

Bold Bytes

 • Boldy czuwa i sypnęły się kolejne randomy : -)
  Czuwa też Paddy i nieaktywni tracą konta. Szkoda, bo w obu firmach Lorelle zarabia się naprawdę dobrze, nie są to jednak programy dla leniwych i zapominalskich.

Hop To Cash Emails

 • Jeden z najlepszych programów, przez uczestników zwany pieszczotliwie z racji logo Kangurkiem, również wymaga systematyczności, o ile ktoś chce w nim zarabiać. A zarobki niezmiennie na tym samym poziomie, około 7c dziennie. Program zdobywa coraz większą popularność wśród polskich uczestników, aż dziwne, że pozostałe programy Lisy nie są równie doceniane. Wprawdzie w He Says-She Says i Zodiac Emails zarabia się inaczej i może wolniej, ale wypłaty są równie pewne.

We All Get Paid

 • Tu również dobrze się zarabia, program wciąż jednak pracuje fanaberyjnie, a reklamy pokazują się w różnych częstotliwościach. Warto systematycznie wchodzić na stronę i sprawdzać czy nie pojawiły się resendy, dodatkowe Ąródło zarobku kilku centów o krótkiej żywotności i pamiętać o Contest PTC.

Euro Barre

 • Zaledwie o 1/100 wzrósł przelicznik punktów za sierpień i wyniósł 6.80 eurocenta za 1000 pkt. Zapowiadanych (podobno) na wrzesień wypłat jak na razie nie widać. Minęło więcej niż pół roku od ostatnich które otrzymali Polacy. Być może jeszcze sytuację zmieni dostęp Polaków do pełnej funkcjonalności kont PayPal, na które program wypłaca.

Klamm.de

 • Sytuacja bez zmian. Dla Polaków nadal nie ma dostępnej opcji wypłaty, a wokół tematu po niemieckiej stronie panuje zupełna cisza.

Emails4U

 • Zgodnie z zapowiedzią SusanC, webmasterki zastępującej właścicielkę, Renee, z dniem 1 września program znikł z sieci. Hosting się skończył, a Renee nie podjęła kontaktu. Szkoda, bo program miał dobra opinię i dobre warunki.

Kaczy.be

 • Żywotność programu, którego powstanie wzbudziło tak wielki entuzjazm, że pokuszono się o porównania i na wyrost nazwano go „polskim Klamm” porównać można do wybuchu Supernowej. Krótki rozbłysk, zmiana w Białego Karła i kupka popiołu. Niefrasobliwość i arogancję właścicieli precyzyjnie obrazuje info widoczne po wejściu na stronę "Kaczy zdechł".