Polecane

AyuWage Services - Get Paid to Visits Sites and Complete Surveys

 INFO

Wrzesień 2008

30.09.2008

WebAds

 • W WebAds dwa dni temu rozpoczął się Październikowy konkurs na poleconych (aby na pewno?) i trwać będzie do 27 dnia miesiąca.
  Do zdobycia nagrody pieniężne i rzeczowe (reklamy).
  Dla wszystkich uczestników jenak głównym "bonusem" jest większa niż zazwyczaj ilość reklam, a tym samym większy zarobek.

Programy Cash-Ad-Team

 • W programach stajni CAT w ostatnim czasie nastąpiły zmiany warunków uczestnictwa.
  Nie tylko drastycznie podniesiony został próg minimum niezbędnego do uzyskania wypłaty, ale jej otrzymanie będzie (a może już jest?) uwarunkowane wypełnieniem i podpisaniem formularza umowy-zlecenia i przesłaniem go pocztą na adres adminki.
  • CentrumBiznesu - z 9.99 PLN - skok do kwoty 25,00 PLN
  • Dolarek - z 2.99$ - skok do kwoty 10,00 $
  • EuroBiznes - z 2,00 € - skok do kwoty 10,00 €
  • StrefaBiznesu - z 2.49 $ - skok do kwoty 15,00 $
  • Skarbonka - tu minimum jest i tak wysokie, za to zaproponowano system oszczędnościowy z oprocentowaniem zarobków zgromadzonych na koncie w wysokości 2,5% dopisanym w chwili wypłaty.
Gwoli uczciwości należy dodać, że zmianom tym towarzyszą inne - podniesienie najniższej wartości reklam i bonusów za rejestrację, niestety, przeznaczonych tylko na reklamę w danym programie.
Teoretycznie i obiektywnie rzecz biorąc, można by sądzić, że są to zmiany w dobrym kierunku. Zalegalizowanie działania i wyjście z "szarej strefy" a nawet getpaidowa kasa oszczędności.
Zmiany powinny jeśli nie cieszyć, to przynajmniej spotkać się ze zrozumieniem i uznaniem.
Wątpliwe jednak, by tak było.
Powodów jest kilka.
  • część uczestników to osoby nieletnie, nie mające mocy prawnej do podpisania wymaganej umowy
  • część uczestników z różnych przyczyn nie życzy sobie podawać swoich danych osobowych
  • wypełnienie, podpisanie i wysłanie umowy zabiera czas realny - wymaga wizyty na poczcie i w znaczny sposób wydłuży czas oczekiwania na wypłatę
  • wysłanie umowy jest nieopłacalne, w realny sposób zmniejsza zarobki o koszt listu poleconego, jeśli wyśle się zwykłym wrzucając do skrzynki nie ma gwarancji, że dojdzie, nawet jeśli faktycznie dojdzie i że operacji nie trzeba będzie powtórzyć, wysyłając ponownie i tym razem listem poleconym
To ogólnie.
W konkretnym przypadku do akceptacji zmian dodatkowo zniechęca aktualna sytuacja wymienionych programów, które od kilku miesięcy straciły płynność finansową i mocno zachwiana tym wiarygodność adminki. Pomysły można mieć najlepsze, ale trudno liczyć na ich realizację, jeśli nie opierają się na ekonomicznych przesłankach. Patrząc z perspektywy ponad trzymiesięcznej działalności, trudno w nie uwierzyć.
Z pustego i Salamon nie naleje, ale obietnice nic nie kosztują a oddalenie konieczności wypłat pozwala przedłużyć czas istnienia programów.

Net-Zarabianie

25.09.2008

Net-Zarabianie

 • Serwisowy zestaw programów wzbogaca się dzisiaj o opis najnowszego polskiego programu.
  Jest nim PulsReklamy a jego właścicielem i adminem jest Pampers

  PulsReklamy, e-mailowy program oparty na skrypcie CC oferuje zarobek w rodzimej walucie i trzy poziomy poleconych w wysokości 15, 10, 5%, niewygórowane minimum 10 PLN, bonus rejestracyjny, kilka sposobów zarabiania i komfort odbioru wartościowych reklam bez timera.

  Nie wymaga danych osobowych, zapewnia atrakcyjny, szybki zarobek i równie szybkie wypłaty.
  Z uwagi na fakt, że właścicielelm i administratorem PulsReklamy jest Pampers - program bez testów trafia na listę systemów polecanych, bo nie ma wątpliwości - będzie płacił i szybko znajdzie się w czołówce polskich systemów.

  Zachęcam do zapoznania się z opisem i rejestracji w PulsReklamy

20.09.2008

Skarbonka

 • Około połowy września program zmienił właściciela. Obecnie należy do adminki CentrumBiznesu, Dolarka, EuroBiznesu i StrefyBiznesu, które już trzeci miesiąc zalegają z wypłatami.
  Tym samym Skarbonka przestaje być wiarygodna i podobnie jak wyżej wymienione nie jest już polecanym programem.

Net-Zarabianie

16.09.2008

Złotóweczka

 • Kilka dni temu w Złotóweczce ogłoszony został Powakacyjny konkurs aktywności. Trwać bedzie do 11 listopada, a pieniężne nagrody mają zmobilizować uczestników do częstszego zaglądania na stronę programu.
  Cieszy głównie fakt, że po kilkumiesięcznym okresie stagnacji do aktywności zmobilizował się sam admin.
  Reklam przybywa i aczkolwiek jak na czas konkursu jest ich wciąż skąpo, pośrednio korzysta na tym WebAds, drugi program tego admina, bo część reklamodawców wykupuje reklamy łączone.

ŚwiatReklam

 • W ŚwiecieReklam, najlepszym obecnie polskim programie, kilka nowości. Aukcje poleconych, dzięki którym można powiększyć zarobki, ulepszenie konta poprzez usługę VIP SMS, a także miły dodatek techniczny - możliwość sprawdzenia aktywności poleconych.
  .

Dolarek

 • W Dolarku ogłoszono zakończenie Konkursu na Poleconych i rozdzielono nagrody dopisując je do kont uczestników.
  Niestety, nie wiadomo kiedy (i czy w ogóle?) pojawią się na kontach bankowych. Adminka wprawdzie wróciła z urlopu, a reklamy podczas jej nieobecnosci wysyłane były na bieżąco, o wypłatach jednak nie słychać, a czas oczekiwania przekroczył już dwa miesiące i kolejka - podobnie jak w pozostałych programach CAT wciąż się wydłuża.

SmartBarre

 • Po ponad dwóch tygodniach została usunięta usterka ze strony SmartBarre i witryna jest już dostępna, co ucieszy zwłaszcza tych uczestników, którzy na koncie zebrali minimum wymagane do wypłaty.
  Można też uzyskać dodatkowe punkty, bo admin nadrabia zaległości, dzięki czemu w sekcji Clics Rémunérés większa niz zazwyczaj porcja linków do wyklikania.

Net-Zarabianie

04.09.2008

ŚwiatReklam

 • Z niewielkim poślizgiem rozpoczął się kolejny miesięczny konkurs klikacza.
  W sekcji Klików Konkursowych nagroda została zmniejszona z 10gr do 4gr ale losowana jest co 250 a nie co 1000 klików
  Zgodnie z prognozami ŚwiatReklam wyszedł już na prowadzenia w czołówce polskich systemów, co potwierdza ostatni ranking na Forum Virtual-Cash

Reklamówka

 • Admin Reklamówki uprzedza, że w najbliższym czasie rezygnuje z wypłat na konta PayPal i zapowiada rezygnację z wypłat na konta w MoneyBookers.
  Z informacji wynika, że decyzja zapadła, jednak dołączona jest do niej ankieta, w której uczestnicy mogą zaznaczyć, jaką opcje wypłat woleliby zachować.

Programy Cash-Ad-Team

 • Adminka programów CAT poinformowała o nieobecności w dniach 1 - 15 września.
  Do tego czasu wstrzymane są wypłaty a reklamy realizuje zastępca.
  Mija sto dni zarządzania programami CAT przez nową właścicielkę.
  Sto dni, do których na wzór polityków sama się odwoływała.
  Zapowiedź zmian w CentrumBiznesu, Dolarku i EuroBiznesie, które nastapić mają do końca bieżącego roku na wzór tych, jakie zaszły w StrefieBiznesu nie wróży niczego dobrego.
  Zmodyfikowany Konkurs na poleconych w Dolarku nie został zakończony, do dwóch miesiecy pogłębiają się opóźnienia w realizacji wypłat.

ECBarre

 • W ECBarre przeliczono punkty za sierpień.
  Równowartość 1000 pkt wyniosła 10.96 eurocenta.

SmartBarre

 • Od końca ubiegłego miesiąca nie można połączyć się z witryną SmartBarre, a uczestników wita informacja o awarii, która ma zostać usunięta.
  Na forum informacja, że Admin wie o problemie, ale z powodów rodzinnych nie dysponuje w tej chwili czasem, by zająć się usunięciem usterki.
  Tym samym aktualnie nie ma możliwości zlecenia wypłaty ani rejestracji.
  Surfbar jednak działa, punkty za sierpień zostały przeliczone, a bieżące naliczane są poprawnie.
  Przelicznik 1000 punktów w SmartBarre za sierpień wyniósł 9,32 eurocenta.