Polecane

clixsense.com

 INFO

Wrzesień 2010


Net-Zarabianie

04.09.2010

Serwisy z grupy AdnoX.pl

 • W programach z grupy AdnoX.pl (Polskie CentrumReklamy, ImperiumReklamy, PulsReklamy, ŚwiatReklam, ZielonyMail oraz eKasa) wstrzymane zostały wypłaty na konta PayPal.
  Jak poinformował Pampers, sytuacja jest od niego niezależna, a powstała wskutek ponownej blokady jego konta przez PayPal. Tym samym nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle wypłaty na konta PayPal będą przywrócone.
  Admin zirytowany powtarzającą się sytuacją i wysokością prowizji rozważa wycofanie tej opcji płatności ze swoich programów.

  W trzech z sześciu serwisów została podniesiona stawka PTP z 1,5 zł na 2 zł za 1000 kredytek. Są to Świat Reklam, PulsReklamy ZielonyMail.

Bez-minimum

 • Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią w Bez-minimum podwyższono minimum z 7,50 PLN do 10,00 PLN i z 30 do 45 dni wydłużono regulaminowy czas realizacji wypłat, zniesiono wymóg aktywności własnej oraz podwyższono o 1% wartość każdego z pięciu poziomów referencyjnych.

Banknocik

 • Banknocik po raz kolejny zmienił właściciela.
  Aktualnie jest nim Coyoti, który swój debiut w roli admina rozpoczął od usunięcia poleconych z II i III poziomu, tłumacząc, że i tak w najbliższym czasie zmieni system referencyjny na jednopoziomowy.
  Fakt odnotowuję jedynie dla porządku, bo temu (nie tak dawno świetnemu) programowi w obecnej sytuacji niewiele już może zaszkodzić.
  Baza uczestników od czasów świetności i tak skurczyła się co najmniej o 2/3, a kiepskie zarządzanie i niejasna kondycja finansowa programu nie rokują wielkich nadziei na przyszłość.

Surf-Barre

 • Po wielu miesiącach niezmiennego kursu spadła wartość punktów W Surf-Barre, a obniżka jest znaczna, bo aż o 3 eurocenty.
  Wartość 1000 punktów za sierpień wyniosła 8,00 eurocentów.

Smart-Barre

 • W Smart-Barre wartość 1000 punktów za miesiąc sierpień wyniosła 7,04 eurocenta.

ECBarre

 • Nie ma sensu szukać i podawać przelicznika punktów W ECBarre.
  Surfbar już tak długo zalega z wypłatami, że szanse otrzymania są minimalne. Na francuskich forach wspomina się, że nawet wymiana zgromadzonej na kontach gotówki na kody napotyka na trudności.