Polecane

clixsense.com

 INFO

Październik 2006

27.10.2006

Dolarek

 • Edi, właściciel Dolarka zawiadamia o wystawieniu programu na sprzedaż. Tłumaczy się brakiem wystarczającej ilości czasu na prowadzenie go. Rzeczywiście w ostatnim czasie programy Ediego zapadają w kilkudniowe drzemki, a użytkownicy jego forum od dawna skarżą się na nieobecność właściciela.
  Czy jednak jest szansa, że zmiana właściciela będzie korzystna?

A-n-A Cash

 • Pierwsze wrażenia odniesione w programie. Pieniężne zarobki dzienne porównywalne z zarobkami w Bold Bytes, o ile nie większe. Ilość reklam przytłaczająca, choć w dziewięćdziesięciu paru procentach są to reklamy PTP o wartości 1 pkt i zaplątane (ale w większości oznakowane) pomiędzy nie kąski gotówkowe. Lepiej odbierać z Inbox na stronie, niech mi nikt nie zarzuca, że nie ostrzegałam :-) Dobra sekcja Cash PTC, a w sekcji Contest PTC na początku zwykle bannerki o wartości kilku punktów. Ogólnie ogrom klikania i raj dla maniaków, liczyć się jednak musza z częstą wymianą myszki :-)

Euro Barre

 • Uczestnicy programu masowo proszą o zmianę sposobu wypłaty i wcześniejszych zleceń z e-gold na PayPal. Admin surfbara nie robi trudności i udostępnia Polakom ten sposób wypłaty. Przy tej ilości nowych zleceń, ale wierzytelności zaległych na duże kwoty trzeba wziąć pod uwagę, że ich realizacja rozłoży się na długie miesiące.

Sunrise Paid Emails

 • Obchody trzylecia istnienia programu przez kilka dni były poważnie zakłócone atakami ddos i niedoskonałością serwera. Mimo kłopotów z połączeniem i odbiorem reklam, nadal przybywa uczestników.

Misty and Sams Cash

 • Wbrew zapowiedziom Petera, Misty and Sams Cash wciąż jeszcze istnieje i wysyła reklamy. Jednak sytuacja programu nie zmieniła sie i chyba nikt już się nie łudzi że może się zmienić.

19.10.2006

Net-Zarabianie

 • W serwisie pojawia się opis programu istniejącego ponad półtora roku, a zasługującego na uwagę.
  Jest to A-n-A Cash - program znany zwłaszcza amatorom PTP, stabilny, płacący i z niewysokim minimum.

Planeta Kasy

 • Na stronie głównej programu zmiana minimum. Poprzednie wynosiło 5.00 PLN, obecnie wzrosło dwukrotnie i opiewa na kwotę 10.00 PLN. Jednak na ten temat nie było jeszcze oficjalnej informacji admina.
  Na widocznym miejscu znalazła się wzmianka o usuwaniu uczestników nieaktywnych od dwóch tygodni.
  Nadal nie działa sekcja Reklama.

Hop To Cash Emails

 • W ostatnim tygodniu w Kangurku odczuwalnie zmniejszyła się ilość bannerków w sekcji PTC. Zasadniczy powód może być tylko jeden, brak reklamodawców. Niewykluczone, że pośredni wpływ na ten stan ma wielka urodzinowa promocja reklam w Sunrise Paid Emails, dokąd ściągają reklamodawcy. Uczestnikom z Polski warto przypomnieć, że aby zarabiać, nie wystarczy tylko odbierać reklamy, trzeba też inwestować, a dobre programy od czasu do czasu czynnie wspomagać zakupem reklam.

Sunrise Paid Emails

 • W ostatnich dniach znacznie zwiększyła się liczba uczestników, zwabionych świetnym zarobkiem. Właścicielka programu uprzedza jednak, że czas urodzinowych promocji się kończy i od listopada ceny ulegną wyraĄnemu obniżeniu. Tym samym spadną zarobki a liczba uczestników stopniowo zacznie się zmniejszać.

Krak Mails

 • Wciąż trudności z wejściem na stronę Krak Mails. Przez kilka dni niemal niemożliwe, od dwóch dni trochę lepiej, ale nadal czas ładowania się strony, logowania i nawigacji jest o wiele za długi.

Mail Down Under

 • Uczestnicy programu wchodzący na jego stronę od co najmniej dwóch tygodni narażeni są na zawieszanie się komputera. Trish Stewart, właścicielka Mail Down Under, Polka zamieszkała w Australii, wyraĄnie sobie go odpuściła. Nie tylko nie interesuje jej stan strony, reklam też jak na lekarstwo i od dawna skargi na ogromne opóĄnienia w wypłatach. Sytuacja tym dziwniejsza, że o swój drugi program, surf GAP, podobno dbała na bieżąco. Dbała - w czasie przeszłym, bo już nie będzie. Przez MMG forum został umieszczony na liście scamów a właścicielka powiadomiła o zakończeniu jego istnienia. Czy w tej sytuacji znajdzie więcej czasu dla MDU czy i ten program spotka podobny los?

12.10.2006

Planeta Kasy

 • Wreszcie dobra wiadomość dla uczestników programu Planeta Kasy.
  Nowym właścicielem jest Ravqucik, znany z Net-Kieszonkowe.
  Kolejna zmiana właściciela tym razem zapowiada pomyślne zmiany.
  Ravqucik zapowiada rychłe uregulowanie zleconych wypłat i uruchomienie działu reklam.

We All Get Paid

 • Olivier informuje o aktualizacji programu. Usunął nieaktywnych od 20 dni uczestników programu oraz tych, którzy kliknęli w cheat-linki lub źle zaznaczyli zainteresowania.
  Olivier sugeruje, by osoby, które mają konto PayPal wybierały ten sposób wypłaty. Czas oczekiwania jest w ten sposób dużo krótszy i wynosi dwa tygodnie, podczas, gdy regulaminowy okres oczekiwania na wypłatę na e-gold został wydłużony do dwóch miesięcy.
  Statystyki Konkursu na Poleconych zostaną uaktualnione, z chwilą nadrobienia zaległości w realizacji wypłat. W najbliższym czasie możliwa jest niewielka zmiana cen reklam i upgrade. Ze względu na niepożądany a coraz częstszy spam, dostęp do forum mają tylko zarejestrowani użytkownicy.

PayPal

 • Pay Pal udostępnił polską wersję językową serwisu. Na pewno ułatwi to rejestracje i korzystanie z jego usług

08.10.2006

Forum Virtual Cash

 • 07.10.2006 na Forum Virtual Cash miała miejsce sześciotysięczna rejestracja.
  Właścicielowi z tej okazji serdeczne gratulacje.
  Forum liczy już cztery lata i wciąż się rozwija.

Krak Mails

 • Krak Mails już na nowym serwerze a w skrzynce pojawiły się pierwsze e-maile. Niestety, czas ładowania się strony nadal pozostawia wiele do życzenia bez względu na rodzaj przeglądarki. Najprawdopodobniej jest to wina skryptu.

No Banner Zone

 • Odtworzona i uaktualniona została baza programu, a niesłusznie usunięci użytkownicy odzyskali konta. Program funkcjonuje już w pełni. Z powodu pobytu w szpitalu na kolejnych badaniach, nieobecną webmasterkę Liadin zastępuje mąż.

HiMoney

 • W surfbarze kolejna czystka, znowu usunięto niektóre konta Polaków.

PayPal

 • Pełna funkcjonalność zweryfikowanych kont polskich użytkowników stała się faktem. Dla getpaidowców otwiera to możliwość zmiany sposobów płatności w niektórych programach, przyspieszenia wypłat lub odzyskania należności.

Ogród Reklam

 • Działalność programu zawieszona od kilku miesięcy. Brak jakichkolwiek informacji dziwi tym bardziej, że webmasterzy magbag i jogaila znani byli z uczciwości i solidności. Odejście "po angielsku" i porzucenie programu z nieuregulowaną sprawą płatności i bez słowa na temat przyszłości programu jest co najmniej niesmaczne, bez względu na powody takiego stanu rzeczy.

05.10.2006

No Banner Zone

 • Wskutek wadliwie działającego skryptu z bazy zostało usuniętych wiele kont użytkowników uznanych przez skrypt za nieaktywnych. Liadin przeprasza, informując jednocześnie o krokach podjętych w celu uregulowania sytuacji. Wymaga to przywrócenia bazy danych sprzed kasacji kont, ręcznego nanoszenia poprawek w bazie użytkowników i aktualizacji księgowości. Do czasu rozwiązania problemu wstrzymane zostały zapisy do programu i emisja reklam.

Krak Mails

 • Krak Mails zapowiada zmianę hostingu. Jest to konieczne ze względu na ograniczenia narzucone przez obecny. Przeniesienie serwisu na inny serwer nastąpi w najbliższym czasie, a program w tym czasie nie będzie dostępny.

02.10.2006

Klamm

 • Forum Virtual Cash organizuje akcję w sprawie petycji na forum Klamm o udostępnienie płatności Polakom. Osoby chcące i mogące pomóc, zwłaszcza biegłe w języku niemieckim proszone są o udział w topiku.

Euro Barre

 • Surfbar przeliczył punkty za wrzesień, 6.83 eurocenta za 1000 pkt. O wypłatach nadal nie słychać.

01.10.2006

Krak Mails

 • Mimo nieobecności właściciela programu, Krak Mails obchodzi pierwszą rocznicę powstania. Uczestnicy z rąk zastępcy webmastera programu otrzymali dziś urodzinowy prezent, e-mail wartości 10gr. Miła niespodzianka podtrzymuje dobrą tradycje programu, milszą jednak byłby powrót właściciela do zdrowia i pracy. Czego i Jemu i sobie jak najszybciej życzymy :-)

HiMoney

 • W surfbarze przeliczono punkty, wskaźnik za wrzesień wyniósł 12,42 eurocentów za 1000 pkt.