Polecane

clixsense.com

 INFO

Listopad 2015

Net-Zarabianie

 Polecane

ekasa.org


ClixSense

 • W newsie z ClixSense informacja o zmianie w wypłatach.
  Serwis do niedawna realizował wypłaty dwa razy w tygodniu, od lipca 2015 wyplaty robione były raz w tygodniu, w środy.
  Jak informuje ClixSense, przy obecnym rozroście serwisu proces ten zabiera wiele czasu i wymaga coraz wiekszego nakladu pracy.
  Od 24 listopada 2015 wypłaty będą realizowane wg kolejności zleceń w każdy dzień roboczy, za wyjątkiem dni świątecznych (wg świąt USA)
  W przypadku, gdyby czas realizacji się przedłużył, zlecenie można edytować bez utraty kolejności. W newsie serwisu jest także zapowiedź podwyższenia do 300% prowizji partnerskich, a na grudzień Promocji Świątecznej.

UseClix

 • 13 listopada w UseClix wprowadzono wypłaty instant.
  Przy wypłatach na konta PayPal pobierana jest opłata 2% wartości wypłacanej kwoty.
  Przy wypłatach na konta Payza nie ma fee, ale Payza opłatę pobierze.
  Dla kont Neteller $1 opłaty lub 2%, jeżeli opłata jest większa niż $1
  System Instant dostępny jest od drugiej wypłaty, pierwszą admin robi ręcznie.
  Serwis działa od dziewięciu miesięcy, rzetelnie i błyskawicznie płaci, cały czas się rozwija i wyraźnie zmierza do czołówki.
  Warto uczestniczyć i polecać, bo wszystko wskazuje na to, że jako jeden z nieliczych powstałych w ostatnich latach ma przed sobą przyszłość.

Serwisy Ivo-Net

 • W czterech serwisach należących do Ivo-Net, czyli Złotóweczka, AdBiznes, Biznesmail oraz Click-Mail pojawiła się nowa forma zarabiania - maile sieciowe, aktualnie o wartości 1 - 2gr.
  Znaleźć je można na stronie każdego z serwisów w skrzynce (Inbox) w specjalnej tabelce.
  Są to maile z zadaniem.
  Aby je wykonać, po wejściu w tabelkę należy samodzielnie wysłać maila na własną skrzynkę pocztową, a nastepnie odebrać i otworzyć stronę reklamodawcy, po czym skopiować url (adres strony) i wkleić na stronie serwisu, z którego mail został wysłany.
  Szczegółowe instrukcje wypunktowane są nad tabelkami.
  Ten sam mail może znajdować się w każdym z czterech programów, ale odebrać go można tylko raz i trzeba samemu zadecydować w którym.

  W ostatnich miesiącach adminka wysyłała sporo emaili reklamowych, z timerem lub bez, powtarzających się we wszystkich czterech programach.
  Jeżeli ktoś jest uczestnikiem wszystkich, maile powielaly się, uczestnik otrzymywał po 1-2-nawet 3 gr za każdy, a skuteczność reklamy raczej nie wzrastała.
  Najprawdopodobniej pomysł na maile sieciowe to środek zaradczy na wysoki koszt i bezmyślne klikanie w kilkakrotnie obejrzaną wcześniej stronę.
  Zapewne okaże się skuteczny.
  Czy userzy się ucieszą?
  Raczej nie, bo tym, którzy mają konta w kilku serwisch Ivo-Net spadną ogólne zarobki, a na zarobienie 2-3 gr trzeba będzie popracować - wysłać, odebrać, wkleić link - i poświęcić na to kilkadziesiąt sekund.

UseClix

 • W lipcu informowalam, że w usegrid uczestnicy programu od długiego czasu nie moga liczyć na wygraną, bo wciąż wygrywają te same osoby.
  Możliwe, że przyczyną było niewłaściwe ustawienie skryptu gry, dzięki czemu wygrywali (jak wynikało z czytanych wpisow) tylko upgradowani.
  W ostatnich dniach gra działa poprawnie, w spisie wygrywających pojawiły się nowe nicki.
  Ma to znaczenie zwłaszcza dla userów z kontem standard, dla których najniższa wygrana (10c) to dwa dni klikania, czyli o dwa dni szybsza wypłata.