Polecane

AyuWage Services - Get Paid to Visits Sites and Complete Surveys

 INFO

Grudzień 2008

31.12.2008

Wszelkiej pomyślności i wielu sukcesów
W Nowym 2009 Roku,
Wszystkim czytelnikom serwisu
życzy
Net-Zarabianie.


Forum VirtualCash

 • Na Forum VirtualCash trwa głosowanie w plebiscycie Szuwary 2008.
  Użytkownicy w ankietach podsumowują miniony rok, osiągnięcia administratorów, wskazują najlepsze i najgorsze programy.
  (Nieaktywni od 100 dni użytkownicy forum, których konta zablokował skrypt, mogą w dziale Nasze Forum podać swój nick i poprosić o odblokowanie i uaktywnienie konta.)
Szuwary2008 - Głosuj i wybieraj najlepszych!

Net-Zarabianie

24.12.2008

Z. Kunstman

Pamiętaj:
Będą ludzie smutni, opuszczeni,
niepotrzebni nikomu
i nikt z nimi słowa nie zamieni,
nie zaprosi do swego domu.
Weź do ręki biały opłatek,
choćbyś nawet nie miał go z kim dzielić,
i życz szczęścia całemu światu:
niech się wszystkie serca rozweselą...
.

Spokojnych i pogodnych
Świąt Bożego Narodzenia
życzy
Net-Zarabianie

20.12.2008

CashDelight i HappyPigMail

 • W CashDelight i HappyPigMail Aileen zorganizowała kolejną, tym razem bożonarodzeniową zabawę.
  W menu pojawił się link Christmas Clicks - New! przez który wchodzi się na forum do specjalnego tematu. Następnie przez link Play Now! na stronę z planszą Christmas Grid Game.
  Kliknięcie w link na niej odsłania 25 zmieniających się obrazków. Pod nimi ukryte są losowe niespodzianki - nagrody pieniężne o różnej wartości i reklamy.
  W każdy obrazek należy klikać wielokrotnie, dopóki nie pojawi się buzia uśmiechniętego elfa, po czym kliknąć jeszcze raz by pojawiła sie reklama.
  Jeśli elf jest smutny, trzeba pozwolić mu zniknąć i klikać nadal dopóki się nie uśmiechnie. Uśmiechnięty pozostaje na planszy. Zabawa kończy się, gdy na planszy jest 25 uśmiechniętych elffów.
  Jeżeli uczestniczy się w obu programach Aileen, można liczyć na większą ilość nagród, jeśli w jednym - jest ich mniej.
  Reklikalność linków po 24 godzinach.

Net-Zarabianie

 • W serwisie nowości
  Zestaw propozycji powiększony został o opisy trzech programów.

  Pierwszy to niespełna roczny Sejfik którego właścicielem i adminem jest Markonix.
  Atuty programu to niewygórowane minimum wynoszące 3.00 PLN i niezły system referencyjny 16, 10, 4, 2% oraz lista realizowanych na bieżąco wypłat.

  Drugą propozycją jest Reklamapln - młodziutki program e-mailowy, którego adminem jest Error. System wystartował na skrypcie kasaGPT, aktualnie skrypt zmieniono na profesjonalny, CashCrusader. Warunki uczestnictwa ma zachęcajace, niewysokie minimum na poziomie 5.00 PLN i czteropoziomowy system referencyjny.

  Propozycja trzecia dotyczy coraz bardziej popularnego Programu Partnerskiego CpmProfit, który płaci właścicielom stron www za wyświetlanie bannerka z minimum określonym na 30.00 PLN, a dodatkowo oferuje jednopoziomowy system referencyjny w wysokości 10%.

15.12.2008

Programy Cash-Ad-Team

 • Magdalena bez uprzedzenia uczestników zmieniła regulaminy we wszystkich programach, a wg nich uczestnikowi przysługuje jedna wypłata (o, sorry - "nagroda") w ciągu miesiąca i w wysokości ustalonego minimum.
  Pozostała kwota pozostaje na koncie.
  Tym samym minimum staje sie jednocześnie maksimum.

  Adminka wcześniej zobowiązała się nie zmieniać zasad do chwili rozliczenia zaległych należności.
  Rozliczone nie są, nawet z tymi uczestnikami, którzy w międzyczasie wypłaty (jak ja) otrzymali.
  Nie są, bo nadal nie wiadomo, co z pieniędzmi bezprawnie potrąconymi na poczet podatku w trakcie poprzednich rozliczeń (nie tylko w Dolarku).
  Tymczasem nie tylko zmieniła warunki uczestnictwa, w tym wypłat należności, ale zastosowała je wstecznie, na dodatek nie informując o tym uczestników programów.

  Zmiany w regulaminach dyskryminują osoby, które mają dużo poleconych i zarabiają miesięcznie więcej niż wynosi minimum.
  "Nadwyżka" zarobków będzie się automatycznie przesuwała z miesiąca na miesiąc, nie mówiąc już o tym, że niektórzy celowo nie wypłacają minimum, czekając, aż zgromadzi się większa kwota, co jest korzystne także dla administratora - ma dłuższy czas w obrocie te pieniądze i mniej pracy z przelewami.
  Czy, kiedy i w jaki sposób uczestnik będzie mógł wypłacić pieniądze skumulowane na kontach - właścicielka nie przewiduje i nie wyjaśnia.

  Jako ciekawostkę warto dodać, że jeżeli uczestnik zleci wypłatę przekraczającą dopuszczalną kwotę, to kwota w tej wysokości trafia na Listy wypłat na stronach serwisu podwyższając ich statystyki, a na konto uczestnika wpływa kwota rzeczywista czyli minimum/maksimum.

08.12.2008

Forum VirtualCash

 • Na Forum VirtualCash przygotowania do trzeciej odsłony Szuwarów.
  Osoby zainteresowane zgłaszać mogą nominacje do ankiet, z których w drodze głosowania wyłonieni zostaną laureaci plebiscytu Szuwary 2008 w różnych kategoriach getpaidu.

ZielonyMail

 • Admin ZielonegoMaila powiadomił, że zgodnie ze zobowiązaniem podjętym w chwili przejęcia programu, zrealizował wszystkie wypłaty bieżące i zaległe od wielu miesięcy, z czasów gdy programem adminował Edi.
  Warto zaznaczyć, że rozliczenie z userami nastąpiło wcześniej, niż przewidywano.

Reklamówka

 • W Reklamówce ponowne zmiany w warunkach uczestnictwa. Do 12.00 PLN podniesiony został próg wypłaty, a bieżące zlecenia zostały zamrożone do około 10 stycznia przyszłego roku.

StrefaBiznesu

 • Z niewiadomych przyczyn (prawdopodobnie brak aktualnej kopii bazy danych) z kont uczestników zniknęła duża część zarobków, a z downline część poleconych.
  W sekcji danych osobowych zniknęły zaznaczenia zainteresowań, niewykluczone, że zostały też (jak w moim przypadku) zmienione osoby polecające.
  Adminka jak dotąd nie pofatygowała się z wyjaśnieniami.

Net-Zarabianie

01.12.2008

Banknocik

 • W Banknociku startuje dzisiaj nowy, tygodniowy Konkurs Aktywności.
  Przez 7 dni bedzie wysyłany e-mail o wartosci 2gr do 200 użytkownikow.
  Ze wszystkich osób, które zdążą go odebrać wylosowanych zostanie 5 użytkownikow, a do ich kont zostaną dopisane nagrody w wysokości 2.00 PLN.

Reklamówka

 • Admin Reklamówki zapowiada uregulowanie do połowy grudnia zaległych wypłat i informuje o wprowadzeniu AlertPay jako opcjonalnej formy płatności.
  Od 1 grudnia w programie rozpoczyna się cykl tygodniowych Konkursów Aktywności, w których 10 zwycięzców otrzyma nagrody pieniężne.

ZielonyMail

 • W ZielonyMailu wyrównano stan zarobków. Zaległe zarobki punktowe przeliczono według obowiązującej stawki i dopisano do kont.

ImperiumReklamy

 • Bardzo dobra wiadomość dla uczestników ImperiumReklamy. Nastąpiła pierwsza z zapowiadanych obniżek progu wypłaty.
  Obecnie minimum wynosi 20,00 PLN. Jednocześnie ze względu na przewidywaną dużą ilość wypłat w najbliższym czasie, regulaminowy okres oczekiwania na ich realizację wydłużono do 14 dni.
  Docelowe minimum ma wynosić 10,00 PLN. Kolejnej obniżki spodziewać się można w nowym roku.

ECBarre

 • W ECBarre podano przelicznik za miniony miesiąc.
  Listopadowy kurs za 1000 pkt wyniósł 11.06 eurocenta.

SmartBarre

 • W SmartBarre przeliczono już punkty za listopad.
  Przelicznik minimalnie wzrósł, za 1000 punktów naliczono 9,37 eurocenta.

Net-Zarabianie