Polecane

clixsense.com

Google AdSense

Google AdSense

Firma Google.Inc. powstała w 1998 roku, a jej twórcami byli Larry Page i Sergey Brin, młodzi doktoranci z Uniwersytetu Standford.
W oparciu o analizę zależności powiązań pomiędzy stronami www opracowali nową metodę hipertekstowego segregowania informacji. Poziom skuteczności wyszukiwań okazał się rewelacją.
Metoda ta użyta została do stworzenia najbardziej cenionej przez internautów i największej na świecie wyszukiwarki internetowej, jaką stało się Google. Jej ideą jest skatalogowanie i udostępnienia przez internet wszelkich zasobów informacji na świecie - "to make the world's information accessible"
Nazwa wyszukiwarki ma odzwierciedlać tę ideę a pochodzi od słowa googol - 10100 czyli liczby 1 i stu zer...

Wyszukiwarkę Google obecnie znają i używają chyba wszyscy, a o jej zaletach nikogo nie trzeba przekonywać.
Wyszukiwarka zarabia ogromne pieniądze a co najmniej 90% zysków przynoszą jej linki sponsorowane związane z zadawanymi jej pytaniami (AdWords) lub z treścią odwiedzanych stron (AdSense).

System AdSense powstał jako program partnerski typu PPC (Paid Per Click) i służy do umieszczanie reklam kontestowych w zewnętrznych serwisach. Początkowo kierowany był tylko do serwisów anglojęzycznych.
Udostępniono go także Polakom, dołączając nasz język do grupy obsługiwanych przez system.
Dla właścicieli serwisów i stron www jest to obecnie doskonały sposób zarabiania.
Reklamy kontestowe, to reklamy treścią przystosowane do zawartości stron www a generowane przez system jako niewielkie okienka z tekstową reklamą na stronie.
Wybór wielkości jest duży i łatwo go dopasować do strony, także pod względem kolorystycznym.
Google rozszerzyło też swoją ofertę zarabiania poprzez promowanie przeglądarki internetowej Mozilla Firefox.
Ostatnim hitem programu partnerskiego stało się wprowadzenie jednopoziomowego, ale na bardzo korzystnych warunkach, systemu poleconych.

Konto w programie Google AdSense założyć może tylko osoba pełnoletnia, a zgłoszona przez nią strona podlega weryfikacji i musi uzyskać akceptację.
Minimum do wypłaty określono na 100,00 $

Wypłaty z AdSense

[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]