Polecane

clixsense.com

MoneyBookers

MoneyBookers

MoneyBookers jest własnością firmy Mooneybookers Limited a powstał jako swego rodzaju filia firmy Gatcombe Park Ventures Limited i jest jednym z internetowych banków, bardzo wygodnym dla osób zarabiających w internecie i akceptowanym przez wiele firm, które wprowadziły opcje wypłaty właśnie przez MoneyBookers.

Sposób ten preferują głównie systemy niemieckie, ale i firm anglojęzycznych które wprowadzają ten sposób rozliczeń wciąż przybywa, zwłaszcza w ostatnim czasie, gdy firmy szukały alternatywnych rozwiązań w związku z problemami z PayPalem.

Działalność MoneyBookers polega na transferze pieniędzy użytkowników.
Numer konta jest tu zastąpiony adresem e-mail, a wszystkie operacje związane z transferem pieniędzy odbywają się w sieci. Założenie konta jest bezpłatne, nie ma też obowiązku posiadania na nim gotówki, stan zerowy konta nie ma wpływu na jego istnienie.
Wymóg jest tylko jeden - osoba zakładająca konto powinna mieć ukończone 18 lat. Ponieważ konto wymaga weryfikacji, jeśli nie spełniasz tego warunku poproś rodziców o zgodę na założenie konta na dane osobowe któregoś z nich.
Pamiętaj tez o zapisaniu sobie danych, które podajesz przy założeniu konta.
Jedną z metod zabezpieczeń jest podana przez Ciebie data urodzenia.
Prowizje z tytułu operacji pobierane przez MoneyBookers są nieduże, a o wszelkich transakcjach ich uczestnicy powiadamiani są mailem.

  • przelew na inne konto MoneyBookers - 1% ( maksymalnie 0,50 euro).
  • czek - 3,5 euro
  • przelew na konto polskiego banku - 1,8 euro.

Od czasu, gdy bank MoneyBookers wprowadził obsługę w języku polskim, stał się jeszcze bardziej przyjaznym bankiem a założenie konta jest bardzo proste. Nie ma więc sensu omawianie procesu rejestracji i poszczególnych funkcji, gdyż są one omówione na stronie MoneyBookers.