Wypełnianie ankiet za pieniądze

Wypełnianie ankiet za pieniądze

Dowiedz się, jak zarabiać poprzez wypełnianie ankiet za pieniądze przez internet.

Sprawdź, czy płatne ankiety internetowe to bezpieczna praca i gdzie szukać sprawdzonych stron. Zarabianie na ankietach – kompletny poradnik.

Wypełnianie ankiet za pieniądze – na czym polega?

Zarabianie na ankietach przez internet, to bardzo popularna metoda na dodatkowy dochód online.

Taka praca nie wymaga żadnego doświadczenia, podpisywania papierowej umowy czy jakichkolwiek opłat. A niektóre panele pozwalają na rejestrację już od 13 roku życia.

A jak to jest możliwe, że ktoś chce w ogóle płacić za wypełnianie ankiet? Otóż, firmy chcą zoptymalizować swoje kampanie reklamowe i weryfikować oczekiwania potencjalnych klientów co do swoich produktów czy usług.

Dobry „research” pozwala oszczędzać na marketingu oraz idealnie wstrzelić się w preferencje rynkowe konsumentów. Strony z płatnymi ankietami, są niejako pośrednikami pomiędzy takimi firmami a klientami/konsumentami.

Dana firma zleca panelowi badawczemu przeprowadzenie ankiety o danej tematyce. A część honorarium za takie zlecenie, trafia właśnie do osób wypełniających taką ankietę.

Płatne ankiety online – czy to bezpieczne?

W ostatnim czasie praca zdalna zyskuje coraz większą popularność. Dlatego nie dziwi fakt, że i wypełnianie ankiet online budzi duże zainteresowanie wśród wielu internautów.

Jednak z drugiej strony, w sieci pojawia się też sporo oszustów. Dlatego tak ważnym jest, aby współpracować tylko ze sprawdzonymi, działającymi od lat panelami ankietowymi.

W końcu nikt nie chce poświęcać swojego cennego czasu na pracę, za którą nie otrzyma się wynagrodzenia.

Listę zaufanych stron z płatnymi ankietami online, można znaleźć na blogu: https://www.zaczac-zarabiac.pl/zarabianie-na-ankietach/

Wszystkie wyżej wymienione firmy ankietowe mają realne siedziby/adresy, licencje na działalność oraz przestrzegają polityki ochrony danych osobowych. 

Jak zacząć zarabianie na ankietach?

W pierwszej kolejności należy założyć bezpłatne konto na stronie oferującej płatne wypełnianie ankiet.

Pamiętaj, że ilość firm ankietowych w których będziesz działać, przełoży się na liczbę otrzymywanych ankiet i tym samym zarobków.

Rejestracja jest bardzo prosta. Zazwyczaj należy wypełnić krótki formularz, uzupełniając podstawowe dane (imię, nazwisko, adres e-mail) i zaakceptować regulamin.

Aby potwierdzić chęć uczestnictwa w danym panelu ankietowym, trzeba będzie także kliknąć w link aktywacyjny, który otrzymasz na podany adres e-mail.

Po wykonaniu tej czynności, będziesz już mógł zalogować się na swoje konto na stronie z ankietami.

Kolejnym krokiem będzie wypełnienie swojego profilu. To właśnie na jego podstawie będziesz otrzymywać zaproszenia do kolejnych badań.

Zarabianie na ankietach

Zarabianie na ankietach online – zarobki i wypłaty

Kluczową kwestią przy tego rodzaju pracy są oczywiście zarobki.

Wszystkich internautów nurtuje pytanie: ile można zarobić na ankietach internetowych? To zależy od kilku rzeczy.

Przede wszystkim od ilości stron z płatnymi ankietami, na których będziesz działać, Twojej aktywności i dopasowania profilu, ilości poleconych czy okresu roku (np. przed świętami jest mnóstwo ankiet). 

Przeciętnie, początkujący w tej branży jest w stanie zarobić do 200-300 zł miesięcznie. Te kwoty mogą się oczywiście zwiększać wraz z nabywanym doświadczeniem i rozbudowywaniem siatki afiliantów.

A w jaki sposób można wypłacać zarobione pieniądze? Można to zrobić po osiągnięciu określonego, minimalnego progu do wypłaty.

Warto również pamiętać o tym, że niektóre firmy umożliwiają zamianę punktów na nagrody rzeczowe, doładowanie telefonu czy bony.

Natomiast gotówkę można wypłacić bezpośrednio na konto bankowe lub jeden z bezpłatnych procesorów płatniczych – PayPal lub/i Skrill.

Wypełnianie ankiet za pieniądze – porady

1. Zapisz się do możliwie jak największej liczby stron z płatnymi ankietami. Uczestnictwo jest w nich darmowe, a im więcej szans na wypełnienie ankiet, tym większe zarobki.

2. Nie zakładaj więcej niż jednego konta w danym panelu ankietowym. Tzw. multi konto grozi dożywotnim banem.

3. Nigdy nie płać za uczestnictwo w firmie ankietowej. Omijaj szerokim łukiem podejrzanie atrakcyjne oferty (typu: 20 zł za wypełnienie ankiety).

4. Załóż osobny adres e-mail, na który będziesz otrzymywać zaproszenia do ankiet ze wszystkich paneli.

5. Loguj się na swoje konta panelisty kilka razy dziennie (podobnie na swoją skrzynkę pocztową) – zaproszenia do badań przychodzą 24h.

6. Pamiętaj o tym, że zarabianie na ankietach to świetny sposób na dochód – ale tylko dodatkowy.