Wypełnianie ankiet za pieniądze

Wypełnianie ankiet za pieniądze

Wypełnianie ankiet za pieniądze

Dowiedz się, jak zarabiać poprzez wypełnianie ankiet za pieniądze przez internet.

Sprawdź, czy płatne ankiety internetowe to bezpieczna praca i gdzie szukać sprawdzonych stron. Zarabianie na ankietach – kompletny poradnik.

Wypełnianie ankiet za pieniądze – na czym polega?

Zarabianie na ankietach przez internet, to bardzo popularna metoda na dodatkowy dochód online.

Taka praca nie wymaga żadnego doświadczenia, podpisywania papierowej umowy czy jakichkolwiek opłat. A niektóre panele pozwalają na rejestrację już od 13 roku życia.

A jak to jest możliwe, że ktoś chce w ogóle płacić za wypełnianie ankiet? Otóż, firmy chcą zoptymalizować swoje kampanie reklamowe i weryfikować oczekiwania potencjalnych klientów co do swoich produktów czy usług.

Dobry „research” pozwala oszczędzać na marketingu oraz idealnie wstrzelić się w preferencje rynkowe konsumentów. Strony z płatnymi ankietami, są niejako pośrednikami pomiędzy takimi firmami a klientami/konsumentami.

Dana firma zleca panelowi badawczemu przeprowadzenie ankiety o danej tematyce. A część honorarium za takie zlecenie, trafia właśnie do osób wypełniających taką ankietę.

Płatne ankiety online – czy to bezpieczne?

W ostatnim czasie praca zdalna zyskuje coraz większą popularność. Dlatego nie dziwi fakt, że i wypełnianie ankiet online budzi duże zainteresowanie wśród wielu internautów.

Jednak z drugiej strony, w sieci pojawia się też sporo oszustów. Dlatego tak ważnym jest, aby współpracować tylko ze sprawdzonymi, działającymi od lat panelami ankietowymi.

W końcu nikt nie chce poświęcać swojego cennego czasu na pracę, za którą nie otrzyma się wynagrodzenia.

Listę zaufanych stron z płatnymi ankietami online, można znaleźć na blogu: https://www.zaczac-zarabiac.pl/zarabianie-na-ankietach/

Wszystkie wyżej wymienione firmy ankietowe mają realne siedziby/adresy, licencje na działalność oraz przestrzegają polityki ochrony danych osobowych. 

Jak zacząć zarabianie na ankietach?

W pierwszej kolejności należy założyć bezpłatne konto na stronie oferującej płatne wypełnianie ankiet.

Pamiętaj, że ilość firm ankietowych w których będziesz działać, przełoży się na liczbę otrzymywanych ankiet i tym samym zarobków.

Rejestracja jest bardzo prosta. Zazwyczaj należy wypełnić krótki formularz, uzupełniając podstawowe dane (imię, nazwisko, adres e-mail) i zaakceptować regulamin.

Aby potwierdzić chęć uczestnictwa w danym panelu ankietowym, trzeba będzie także kliknąć w link aktywacyjny, który otrzymasz na podany adres e-mail.

Po wykonaniu tej czynności, będziesz już mógł zalogować się na swoje konto na stronie z ankietami.

Kolejnym krokiem będzie wypełnienie swojego profilu. To właśnie na jego podstawie będziesz otrzymywać zaproszenia do kolejnych badań.

Zarabianie na ankietach

Zarabianie na ankietach online – zarobki i wypłaty

Kluczową kwestią przy tego rodzaju pracy są oczywiście zarobki.

Wszystkich internautów nurtuje pytanie: ile można zarobić na ankietach internetowych? To zależy od kilku rzeczy.

Przede wszystkim od ilości stron z płatnymi ankietami, na których będziesz działać, Twojej aktywności i dopasowania profilu, ilości poleconych czy okresu roku (np. przed świętami jest mnóstwo ankiet). 

Przeciętnie, początkujący w tej branży jest w stanie zarobić do 200-300 zł miesięcznie. Te kwoty mogą się oczywiście zwiększać wraz z nabywanym doświadczeniem i rozbudowywaniem siatki afiliantów.

A w jaki sposób można wypłacać zarobione pieniądze? Można to zrobić po osiągnięciu określonego, minimalnego progu do wypłaty.

Warto również pamiętać o tym, że niektóre firmy umożliwiają zamianę punktów na nagrody rzeczowe, doładowanie telefonu czy bony.

Natomiast gotówkę można wypłacić bezpośrednio na konto bankowe lub jeden z bezpłatnych procesorów płatniczych – PayPal lub/i Skrill.

Wypełnianie ankiet za pieniądze – porady

1. Zapisz się do możliwie jak największej liczby stron z płatnymi ankietami. Uczestnictwo jest w nich darmowe, a im więcej szans na wypełnienie ankiet, tym większe zarobki.

2. Nie zakładaj więcej niż jednego konta w danym panelu ankietowym. Tzw. multi konto grozi dożywotnim banem.

3. Nigdy nie płać za uczestnictwo w firmie ankietowej. Omijaj szerokim łukiem podejrzanie atrakcyjne oferty (typu: 20 zł za wypełnienie ankiety).

4. Załóż osobny adres e-mail, na który będziesz otrzymywać zaproszenia do ankiet ze wszystkich paneli.

5. Loguj się na swoje konta panelisty kilka razy dziennie (podobnie na swoją skrzynkę pocztową) – zaproszenia do badań przychodzą 24h.

6. Pamiętaj o tym, że zarabianie na ankietach to świetny sposób na dochód – ale tylko dodatkowy.